İncelemeOyun

Trabzon’da geçen Call of Duty: Black Ops Cold War

Trabzon havaalanında geçen Call of Duty: Black Ops Cold War videosu yayınlandı

Trabzon’da geçen Call of Duty: Black Ops Cold War videosu yayınlandı. Trabzon havaalanında geçen Call of Duty’in bu bölümü Türk oyunseverleri oldukça mutlu edecek gibi görünüyor.

Bir kaç hafta önce tanıtımı yapılan Call of Duty: Black Ops Cold War için yeni bir video yayınlandı. Videoyu izleyen Türk oyunseverler karşılaştıkları görüntüler karşısında oldukça şaşırdı. Oyunun videosu aşağıda yazının sonunda sizlerle;

İlgili Makaleler

PlayStation 5 için yapılan bir aktivitede sunulan, Call of Duty: Black Ops Cold War için yayınlanan bu videoda oyunun bir bölümünün Trabzon havaalanında geçtiğini görüyoruz. Call of Duty: Black Ops Cold War oyunu hakkında önceki haftalarda yapılan tanıtımlarda bazı bölümlerin Türkiye’de olacağından bahsedilmiş olmasına rağmen, bu bölümlerin nerede geçeceği belli değil di. Call of Duty severler tarafından bu bölümlerin İstanbul gibi büyük şehirlerde ya da Mezopotamya bölgesindeki kırsal arazilerde geçebileceği hakkında yorumlar yapılırken , yayınlanan videoda bölümün Trabzon havalimanında geçtiğini görünce oyunseverler bu duruma oldukça şaşırdılar.

Oyun 90’lı yıllarda geçerken, Türkiye’nin de içinde olduğu ülkeler arasında bir Soğuk savaş konusunu ele alıyor. Trabzon’da geçen Call of Duty: Black Ops Cold War oynanış videosu içinde Trabzon havaalanında geçen bir sahneyi görüyoruz, bu sahneye göre Arash isimli bir adamın kaçmaya çalıştığı bir kargo uçağını kalkmadan önce durdurmaya çalışan askerlerin çatışma sahnesine tanık oluyoruz.

Call of Duty: Black Ops Cold War oynanış videosu ile Türkiye’de Trabzon havalimanında geçen bir bölümü görmüş olmamıza rağmen, oyunda Türkiye’de geçen başka bölümlerin olacağı da tahmin ediliyor.

Call of Duty: Black Ops Cold War oynanış videosu

Türk oyunseverleri heyecanlandıran bu videoyu sizler de izlemek istiyorsanız işte Trabzon’da geçen Call of Duty: Black Ops Cold War oynanış videosu;

Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X, PS4, PS5 ve PC için sunulacak olan Call of Duty: Black Ops Cold War oyunu 13 Kasım’da oyun severlerle buluşacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status