AppleGenelİncelemeMobilTeknolojiUygulamalar

Apple News+ Nasıl Yüklenir?

Ünlü marka Apple yeni abonelik hizmetini kullanıcıya sundu. Makalemiz içeriğinde apple news+ nasıl yüklenir? sorusunun cevabını paylaşıyoruz. Ünlü mobil cihaz markası Apple tarafından düzenlenen organizasyonda; Apple News+, Apple Arcade, Apple TV uygulaması, Apple Card ve Apple TV+ gibi birçok yeni abonelik hizmeti tanıtıldı. Kullanıcılar tarafından merak konusu uyandıran bu hizmetlerin ne kadarının Türkiye’ye geleceği ise henüz netlik kazanmış değil.

Apple’dan Yeni Hizmet

Apple’dan yapılan bu hamle, çoğunlukla her ortamda kullanılabilir durumda olacak. News+, toplamda 300 derginin yanı sıra sadece çevrimiçi makaleler ile beraber, çeşitli konularla ilgili bilgileri okuma imkânı sağlıyor. Ayda sadece 9,99 dolar ödeyerek, New Yorker, National Geographic, People ve bunun gibi çeşitli dergilere sahip olunuyor.

Yapılması gereken ise, Apple’ın duyurduğu en son güncelleme olan iOS 12.2‘nin cihaza indirilmesi ile başlıyor. Bunun için cihazda yer alan ayarlar sekmesi, genel seçeneği ve yeni güncellemenin yapılması gerekiyor. Bu basit işlemler yapıldıktan sonra, menüden Apple News uygulaması açılıyor ve ekranın sağ altında yeni hizmet News+ görülüyor.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status