Künye

Teknolozi İnternet Hizmetleri
–   Beşiktaş / İSTANBUL  –

 – Adem TAS –Genel Yayın Yönetmeni (Editor in Chief)
adem@teknolozi.com Teknolozi.com’un genel yayın yönetmenliği ve koordinasyondan sorumlu.
 – Gökhan Bulut –Editör (Editor)
webmaster@teknolozi.com Teknoloji, bilim, oyun, film, sosyal medya ve mobil dünyadaki güncel haberleri bize ulaştırmaktadır.
 – Simge Toprak –Editör (Editor)
webmaster@teknolozi.com Teknoloji, bilim, oyun, film, sosyal medya ve mobil dünyadaki güncel haberleri bize ulaştırmaktadır.
 Yazılım (Software) WordPress Altyapısı Kullanılarak Hazırlanmıştır. 
 – Tasarım (Design) –Adem TAS – adem@teknolozi.com
 Hosting / Yer Sağlayıcı (Location Provider) Veridyen Bilişim Teknolojileri – Hosting WordPress Altyapısı Kullanılarak Hazırlanmıştır. 

YAYIN İLKELERİ (EDITORIAL POLICY)

Basın Ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları sakıdır. 

Teknolozi.com Teknoloji Haber portalımız 5846 sayılı fikir ve sanat eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. Sitemizde yayınlanan haberler ve makaleler kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. 

Teknolozi.com üzerinde yayınlanan yazılar ve yorumlarda yazarlar sorumludur. 

Site üzerinde tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. 

Teknolozi.com, sayfalarda yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz. Bu sitede yazılan yazılar  ve yorumlardan yazarları sorumludur.

YASAL BİLDİRİMLER İÇİN (LEGAL NOTICES)

Teknolozi.com adlı teknoloji sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Portalımız 5651 sayılı yasada tanımlanan “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Yayınlanan herhangi bir haberden dolayı rahatsız olan ve haberin gerçekliğinden şüphe eden ve Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, info@teknolozi.com mail adresinden veya iletişim formu ile bize ulaşabilirler. Buraya aktarılan talep ve şikayetler avukatlarımız tarafından incelenecek ve ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.

Teknolozi.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status