Hakkımızda

Teknolozi.com, yeni medyadaki bütün gelişmeleri, dünya ve Türkiye gündeminde yer alan teknoloji haberleri, sosyal medya haberleri, film önerileri ve haberleri, oyun önerileri ve haberleri, cep telefonları, bilgisayar, internet ve mobil teknolojileri en doğru kaynaklardan, en hızlı şekilde öğrenerek ziyaretçilerine sunmakta olan bir teknoloji haber portalı özellikli web sitesidir. Site içerisinde sosyal medya platformlarındaki son dakika haberlerine, teknolojik gelişmelerin hangi yönlerde ilerleme kat ettiğine, trend olan sosyal medya platformlarının en doğru şekilde nasıl kullanıldığına dair bilgilere ulaşmak mümkündür. Teknolozi.com site ziyaretçilerini teknoloji ve sosyal medya hakkında bilgilendirmeyi ve eğlendirmeyi amaç edinir.

Samimi olduğu kadar uzman bir dille site ziyaretçilerine içerik üretimi yapmakta olan Teknolozi, zamanla dijital dünyadaki kullanıcıların bilgilenmek, eğlenmek ve öğrenmek için en çok uğradıkları internet sitelerinden biri haline gelmiştir. Teknolozi içerisindeki dijital dünyaya ve teknolojiye meraklı yazar kadrosu, gündemi yakından takip ederek gelişmeleri en kısa sürede en güvenilir yerli ve yabancı kaynaklardan edinerek yayınlamaktadır.

Son yıllarda internet kullanımının artması ve kullanıcıların sayısının ve ilgisinin yükselmesiyle birlikte insanlar, çeşitli avantajlar ve dezavantajlara sahip olmuştur. Öncelikle bu yeni dünyadaki en büyük avantaj bilgi edinme hızının inanılmaz derecede artmasıdır. Ancak internet sitelerinin artması ve yüzlerce farklı kollara ayrılmasıyla birlikte doğru bilgiyi yanlış bilgiden ayırt etmek de zor hale gelmiştir. Bu nedenle internet üzerinde okunan haberlerin, öğrenilen bilgilerin doğruluğunu teyit etmek kullanıcıları yormaya başlamıştır. İnternet üzerindeki bilgilerin doğruluğuna güvenmek için belli başlı sitelerin incelenmesi gereklidir. Teknolozi editörleri de dijital dünyada var olan veya var olmak için girişimlerde bulunan markaların bizzat kendi sosyal hesaplarından, birinci elden bilgi edinerek içerikleri oluşturmaktadır. Bu sayede içerikler %100 doğru bilgiler ışığında site ziyaretçilerine sunulmaktadır.

Teknolozi içerisinde mobil uygulamalardan sosyal medya platformlarına, bilgisayar ve mobil oyunlardan trend olan videolara, bilim, teknoloji, kültür sanat, seyahat, yaşam tarzından yazılım, donanım, dil gelişimi ve genel internet bilgilendirmelerine kadar zengin bir içerik kategorisi bulunmaktadır. İnsanların herhangi bir konuda merak ettikleri bir haberi okurken ilgili diğer haberlerin de sunulmasıyla birlikte hem daha çok zaman geçirerek daha iyi bilgilenmesi hem de eğlenceli içeriklerle birlikte ziyaretçileri gülümsetmek ve geçirdikleri zamanı değerli görmesi amaçlanmıştır. Bunun için site editörleri tarafından içerikler ilgi düzeyine ve her yaştan ziyaretçiye uygun bir şekilde yazılmaktadır.

İnsanların internette geçirdiği zamanı dolu dolu, eğlenceli ve bilgilendirici hale getirmek için çalışmakta olan Teknolozi, gündem meraklısı, kültür ve sanat aşığı, teknoloji sevdalısı ve mizahsever insanların ortak buluşma noktası haline gelmiştir. Kategoriler arasında gezinerek kendinize yeni bilgiler katabileceğiniz, dijital dünyanın dinamiklerine kolayca uyum sağlayabileceğiniz, dilerseniz uzman olduğunuz konu hakkında içerikler yayınlayabileceğiniz bir site olan Teknolozi, sizleri de burada görmekten, eğlenirken öğrenmekten, yeni medyayı bilinçli bir şekilde kullanmak için bilgi alışverişinde bulunmaktan mutluluk duyar. Dijital dünyadaki verimliliğinizin ve site içerisindeki vaktinizin keyifli geçmesi dileğiyle iyi günler dileriz.

Teknolozi, tarafsız bir teknoloji haber portalı olup, içeriklerini kendi yazar kadrosuyla hazırlanmaktadır.

Teknolozi ekibi ile iletişime geçmek için info@teknolozi.com e-posta adresini kullanabilirsiniz. Daha detaylı ulaşım bilgileri için iletişim ve künye sayfalarını ziyaret edin.

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status