İncelemeMobilTeknoloji
Şimdi Trend Oluyor

En İyi Telefon Sıralaması 2019

Yeni bir akıllı telefona ihtiyacınız var ancak hangisinin en iyisi olduğunu bilmiyor musunuz? Sizin için en iyi telefonu seçmenize yardımcı olmak için Apple, Samsung, Huawei ve diğerlerinin en son teknolojili akıllı telefonlarını karşılaştıran en iyi telefon sıralaması 2019 için bir kılavuz hazırladık.

Daha önce hiç olmadığı kadar geniş bir fiyat aralığında çok sayıda kaliteli telefon olması yeni akıllı telefon almak için iyi bir dönemin habercisidir. Akıllı telefonlar için önceliğiniz iki günlük pil ömrü, fantastik kamera performansı veya muhteşem bir ekran ya da telefon fiyatları olsun, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok seçenek var.

Huawei P30 Pro

 Huawei P30 Pro büyük, güzel bir ekrana, uzun pil ömrüne ve olağanüstü düşük ışık performansına, 5x optik zoom’a ve 50x’e kadar dijital zoom’a sahip oyun değiştiren bir kameraya sahip. Şu anda mevcut olan en iyi telefon, performans, pil ömrü, tasarım ve oyun değiştiren bir kamera için mükemmel bir kombinasyon olan yepyeni Huawei P30 Pro’dur. Büyük 6.47 inç FHD + OLED, en iyilerinden biridir ve üst kısmında küçük bir çentik bulunur ve selfie kamerası ve ince çerçeveler tümüyle yuvarlaktır. Kıvrımlı kenarlar, telefonun genişliğini 73,4 mm gibi dar bir alanda tutar; bu, büyük ekran rekabetinin çoğundan daha fazla gün geçtikçe daha kolay yönetilebilir ve elden çıkarılmasının daha kolay olmasını sağlar.Ekrandaki en hızlı optik parmak izi tarayıcılarından biri, ekranın altına doğrudan erişilmesi kolay bir konumda gömülü durumdayken, cihazın kilidinin açılmasıyla ilgileniyor. Ayrıca 2B yüz kilidi de var, ancak çok güvenli değil.

Satın alırsanız; harika bir telefonda en iyi kamerayı istiyorsanız,

Satın almayın eğer; daha küçük bir telefon istiyorsanız

Apple iPhone XS

 Apple’ın en küçük yeni iPhone’u aynı zamanda güç, boyut, ekran ve kameranın en iyi birleşimidir. Apple’ın Face ID’si, sektördeki en iyi yüz tanıma sistemidir, arkadaki çift kamera sistemi, A12 Bionic işlemcisinin performansı ve ana düğmenin yerini alan iOS’un sınıf lideri jest navigasyon sisteminin performansı gibi mükemmeldir. Ayrıca, muhtemelen diğer tüm telefon markalarından en az iki daha fazla olan beş yıllık yazılım güncellemelerine de uyursunuz. IPhone XS bir metal ve cam tasarımlıdır ve düşürüldüğü zamanki gibi rekabet eder, ancak paslanmaz çelik yanlar ve camlar diğer telefonlar tarafından eşleştirilmeyen lüks hissi verir. Ne yazık ki çoğu durumda bunu koyacağız.

Satın alırsanız; en iyi iPhone istiyorsanız

Satın almayın; telefona çokp ara harcamak istemiyorsanız veya Android kullanmak istemiyorsanız

Google Piksel 3

 Google’ın daha küçük olan Pixel 3’ü, şu anda en iyi Android deneyimine ve kameralarına sahip… Arkası tamamen camdır, ancak beşte dördü buzlanır, cilalı rakiplerinden daha kolay parmak izlerini ve çizikleri gizler. Beyaz renkte en iyi görünüyor ve elde gerçekten çok hoş geliyor.Ayrıca 5.5 inç FHD + OLED ekrana sahip, performans ve kalitede hala en küçük ve en hafif telefonlardan biri.Ancak Pixel 3’ü satın aldığınız şey, tüm Android akıllı telefonlarda en iyi şekilde çalışan yazılım deneyimi.İlk olarak Gmail’in Akıllı Oluşturma özelliği gibi Pixel 3’te Google özelliklerine sahip olursunuz ve yazılım, işlemden canlandırmaya kadar diğer tüm Android’lerden daha yumuşak ve cilalıdır. Pixel akıllı telefonlar ayrıca, en az 2021 Ekim tarihine kadar garanti edilen diğer Android telefonlardan önce hem güvenlik hem de özellik güncellemeleri alıyor. Kamera, arkadaki tek bir kamera olmasına rağmen, rakip ikili veya üçlü kamera sistemleriyle eşleşen yakınlaştırma ve portre modu sunan harika. Google’ın Gece Görüşü de sınıf lideridir ve çok düşük ışık koşullarında şaşırtıcı fotoğraflar üretmektedir, yalnızca Mate 20 Pro’daki Gece Modu ile rakip olmuştur.

Satın alırsanız; daha küçük bir üst uç telefonda en iyi Android yazılım deneyimini istiyorsanız

Satın almayın; mükemmel pil ömrü istiyorsanız

OnePlus 6T

Büyük, üstün özellikli bir telefon istiyorsanız, ancak 900 sterlin harcamak istemiyorsanız, OnePlus 6T satın alınacak olanıdır.Full HD OLED ekrana sahip büyük ve güzel bir 6.41 inç, selfie kamera için küçük bir dul eşiğe sahip çentik, her yönden ince çerçeveler ve çoğu kişinin kalitesine uygun, iyi hissi veren bir metal ve cam yapıya sahip.Üstün bir işlemciye, 6GB RAM’e, 128GB saklama alanına ve 30 saatlik pil ömrüne sahiptir. OnePlus, Oxygen OS’taki Android deneyimi, yalnızca Google’ın Pixel’de ikinci; operasyonda hızlı ve pürüzsüz.

Satın alırsanız; birinci sınıf bir telefon istiyorsanız, ancak £ 500’den fazla harcamak istemiyorsanız

Satın almayın;  eğer gerçekten iyi bir kamera istiyorsanız

Apple iPhone XR

Apple’ın biraz daha ucuz iPhone XR, iPhone XS’in özelliklerinin çoğunu sunuyor. Pil ömrü de daha iyi, ancak daha kötü bir kameraya, biraz daha büyük, ama daha kötü bir ekrana sahip ve lüks hissini ve Apple’ın yapabileceği en iyi bilgiyi kaybettiği için paslanmaz çelik yerine alüminyum ve camdan yapılmış. İPhone XR kırmızı renkte çarpıcı görünüyor, ancak rakiplerden gelen gerçek amiral telefonlara oranla daha fazla ya da daha fazla maliyetli olan, hayal gücünün herhangi bir boyutuyla ucuz değil. İPhone XS hala bir iPhone istiyorsanız satın almak için bir tane, ancak para kazanmak istiyorsanız, Android’e geçin.

Apple iPhone XS Max

Bir iPhone’unuz olması ve büyük bir ekrana sahip olması gerekiyorsa, iPhone XS Max tek seçeneğinizdir. Ancak, daha pahalı ve daha büyük ve daha ağır olduğundan, günlük kullanımı oldukça zor hale getiriyor, yani daha küçük iPhone XS daha iyi bir seçenek.

Samsung Galaxy S9

Samsung’un 2018’lik daha küçük amiral gemisi olan telefon, küçük bir gövdede 5.8 inçlik bir ekrana uyuyor ancak rekabetin tüm ekran tasarımına pek sahip değil. Özelliklerdeki rekabetin çoğuyla eşleşir, ancak pil ömrü yalnızca bir gündür ve kamerası Pixel 3, iPhone XS veya Mate 20 Pro’da olduğu kadar iyi değil. 2019 için Galaxy S10 ile değiştirildi.

Samsung Galaxy S10 Plus

 Galaxy S10’un 6.4in QHD + ekranlı daha büyük sürümü, herhangi bir cihazda kullanılabilen en iyi ekrana sahip. Oval şekilli delik delme çentiği, iki iyi selfie kamerası içeren yenidir. Üçlü arka kamera iyi, ancak Huawei P30 Pro’da bir yama değil. Performans iyi, yazılım da öyle ama pil ömrü en iyisine kıyasla biraz hayal kırıklığı yaratıyor.

Samsung Galaxy Note 9

Samsung Galaxy Note 9, uzun pil ömrü, büyük bir ekran ve tüm önemli S Pen stylus ile biraz farklı bir şey sunuyor. Bir verimlilik santrali arıyorsanız, Not 9 budur. Ancak, biraz eskimiş bir tasarıma sahip büyük bir telefondur.

Huawei Mate 20 Pro

 Mate 20 Pro, büyük, çekici 6.39 inç QHD + ekrana, svelte gövdeye, uzun pil ömrüne ve 2018’in en iyi telefonu yapan harika performansa sahip. Ancak, 3x optik zoom özellikli mükemmel üçlü kamera sistemi, Huawei’nin yeni P30 modelini geride bıraktı 5x optik zoom özellikli bir Leica dörtlü kameraya sahip Pro. Özellikle 3D yüz kilidini açma seçeneğini istiyorsanız, fırsatlar için değer.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status