İncelemeOyun
Şimdi Trend Oluyor

En İyi Android Savaş Oyunları

Telefonlarda oyun oynayabilmek adına Google Playstore’da birçok çeşit oyun bulunuyor. Oyun, aklımızı stresten uzak tutar. Herkesin seçimi de farklıdır. Bazıları strateji tabanlı oyunları tercih eder, çünkü çeşitli seviyeler ve geliştirmeler vardır. Benzer şekilde bazı insanlar da savaş oyunları oynamayı sever. En iyi savaş oyunları, düşmanlarımızı yenmek için bir şans sağlar. Savaş oyunları, dövüş, strateji, akıl kullanmanın birleşimidir. Aynı zamanda düşmanlarımıza hükmetme şansı da sağlar. Rakiplerine karşı savaşan ve krallığımızı koruyan gerçek bir endişe hissi verir. Size eski ve modern teknolojilerin her birini kısa bir açıklama ile birleştiren android için en iyi mobil oyunları seçeneklerini sunacağız. İşte, en iyi Android Savaş Oyunları listesi.

1. Clash of Clans

Clash of Clans,  android için tüm çevrimiçi savaş oyunlarında en popülerlerinden biridir. İnternet kullanarak dünya çapında oynayabilirsiniz. Bu oyunda köyünüze yenilmez bir kaleye inşa etmelisiniz ki rakiplerinizden kendinizi koruyabilin. Rakiplerinizi yenmek ve kaynaklarını ele geçirmek için ejderhalar, domuz biniciler, okçular gibi güçlüayrıntıları seçmek zorundasınız. Ayrıca dünyanın her yerindeki oyuncularla savaşabilir ve kupalarını alabilirsiniz. Bu oyunu dünya çapında yaklaşık 150 milyon kullanıcı indirdi.

2. Warship Battle 3D World War 2

Warship Battle 3D World War 2, çekici grafikler sunan ve kontrolleri oynamak kolay 3d savaş oyunu. Savaşların, ateşin, silahların ve savaş gemilerinin gerçek sahnelerini sunan çevrimdışı bir oyundur. Rakiplerimizi yenmek için savaş geminizi farklı donanım ve silahlarla da özelleştirebilirsiniz. Tüm Android  telefonlarla ile uyumludur.

3. Boom Beach

Boom Beach Android Savaş Oyunları’nda tropik cennetin sırrını çözmek için düşman üslerine saldırmalısınız. Oyuncular ayrıca bir görevi yürütmek üzere diğer oyuncularla oynayabilirler. Üssünüzü düşmanlara karşı korumak ve kaynakları kontrol altına almak için savaşmalısınız. Boom Beach oyununu yaklaşık 100 milyon kullanıcı indirdi.

4. Tank War

Tank War savaş oyunu ile askeri strateji oyununun birleşimidir. Düşman ordusuna karşı savaşmalı ve onları yenmek için bir strateji yapmalısınız. Bu oyun gerçekçi çekim, farklı türde klasik ses sağlar. Düşman tankını imha etmek ve üssünüzden kaçmak zorundasınız. Bu Oyun tamamlamak için farklı görevler sunar. Bu oyunu yaklaşık 5 milyon kullanıcı indirmiştir.

5. Rivals at War

Rivals at War, askeri görevleri içeren tüm android savaş oyunları arasında bir başka popüler oyundur. Her zaman savaşmaya hazır olan ekibiniz için en iyi askerleri seçmek zorundasınız. Oyuncular her görev için silahlarımızı yükseltebilirler. Ekibinizi kontrol edebilir ve emredebilirsiniz. Askerlerinizi farklı görevler için eğitebilirsiniz. Bu Oyun, 45 farklı görev ve özel ödüller kazandıran 3d grafiklerle görev sunuyor. Bu oyunu yaklaşık 50 milyon kullanıcı indirdi.

6. War Inc – Modern World Combat

War Inc, gerçek ve modern dünya android aksiyon ve savaş oyunudur. Oyun tam modern teknolojiye dayanmaktadır. Modern dünyanın ordusu, farklı silahlarla donatılmış Roberts. Bu oyunda farklı gezegenlerden gelen ittifakları yenmek için. Yenilemez bir güç yapmak için dünyadaki diğer oyuncularla da oynayabiliriz. Bu oyunu yaklaşık 5 milyon kullanıcı indirdi.

7. Game of War Fire Age

Game of War Fire Age oyunu gerçek kral hissi verir. Bu oyunda uzun ömürlü kalı imparatorluğu yaşatmak zorundasınız. Bu online bir rol oynama oyunudur. Ayrıca dünyadaki diğer oyuncularla da oynayabilirsiniz. Diğer oyuncularla da 32 farklı dilde sohbet edebilirsiniz. Oyuncular gücünüzü arkadaşlarınıza ve düşmanlarınıza özel unvan vermek için kullanabilirler. İmparatorluğunuzu inşa edebilir ve özelleştirebilirsiniz. Bu oyunu yaklaşık 100 milyon kullanıcı indirdi.

8. Star Wars

Star Wars, süper kahramanlar seçmek ve savaşlar için eğitim vermek zorunda olduğunuz bir oyundur. Bu oyun bize farklı efsanevi yerlerde mücadele etme şansı veriyor. Bu harika bir GUI sağlar ve kontrolü kolaydır. Bu oyun size rakiplerinizle savaşırken gerçek bir kahraman hissi veriyor. Rakiplerinizi yenmek için farklı süper kahramanların güçlerini kullanabilirsiniz. Bu oyunu yaklaşık 10 milyon kullanıcı indirdi.

9. Dinosaur War

Dinosaur War, insan ve dinozor arasındaki savaş hikayesini gösteren popüler bir android savaş oyunudur. Bu Oyunda rakipleriniz bir çeşit dinozordur. Daha sonra kullanmak üzere kaynaklarınız olarak mayınlar, meralar, taş ocakları da yapabilirsiniz. En yeni ekipmanı kazanmak ve güçlerimizi artırmak için savaşı kazanmak zorundasınız. Jurassic shop ayrıca savaşı kazanmak için özel silahlar ve donanımlar veriyor. Bu oyunu yaklaşık 10 milyon kullanıcı indirdi.

10. Spartan Wars Blood And Fires

Spartan Wars Blood And Fires, ücretsiz olarak Google Play Store’da bulunan tüm android savaş oyunları arasında en eski ve en iyisidir. Bu oyunda şehir inşa etmeniz, para toplamanız ve şehrinizi geliştirmeniz gerekiyor. Rakiplerinizi yenmek için Spartalı ordusunu da eğitebilirsiniz. Ayrıca tanrıya fedakarlık yapabilir ve savaşlarındaki ilahi güçlerinden faydalanabilirsiniz. Bu Oyunu yaklaşık 10 milyon kullanıcı indirmiştir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status