İncelemeOyun
Şimdi Trend Oluyor

En İyi Yarış Oyunları 2020 (PC)

En iyi yarış oyunları 2020, En iyi araba yarışı oyunları listesi

Bugün oynayabileceğiniz en iyi yarış oyunları hangileridir? Yarış oyunları hakkında düşündüğünüz zaman, geçmişte oynadığınız birkaç popüler oyunla karşılaşabilirsiniz. Mesele şu ki, her platform için oynayabileceğiniz çok sayıda harika oyun var. PC, Xbox ve PlayStation 4 için yarış oyunları bulunmaktadır. Neden farklı yarış oyunları oynamak isteyesiniz, hepsi de diğerinin aynı, pistin yada parkurun çevresinde tur atmak ve yarışı ilk önce bitirmeye çalışmaktan daha fazlası değil diye düşünüyorsanız, kesinlikle yanılıyorsunuz.

Açık dünya oyunları, şehir inşaatçıları veya strateji oyunları gibi dışarıdaki her oyun türü gibi, yarış oyunlarının da 2020’de sunabileceği çok şey var. Hepsinin onları birbirinden eşsiz ve eğlenceli hale getiren bir şeyi var. Size daha hızlı gitmek ve daha iyi bir yarışçı olmak için kendinize meydan okuma fırsatı verir, ne dediklerini bilirsiniz… En iyi araba oyunları oynarken eğer çarpışmadıysanız, yeterince hızlı gitmiyordunuz.

Bu yüzden, 2020’de oynayabileceğiniz en iyi 10 yarış oyununun bir listesini yaptık, muhtemelen size uygun bir şey bulacaksınız. İşte, En İyi Yarış Oyunları PC listesi;

En İyi Yarış Oyunları

1.Need for Speed Payback

Need for Speed Payback

Hız İhtiyacı, hiçbir şekilde en iyi grafiklere, fiziğe veya buna benzer şeylere sahip mükemmel bir yarış oyunu değildir. 90’lı yılların Sıcak Pursuit III’ü ya da daha çok en çok arananlar serisinde olsun, NFS, buradaki en eski yarış oyun serilerinden biridir.

Need for Speed Payback, serideki 23. kurulumdur ve PC, Xbox ve Playstation’da mevcuttur. Çoğu NFS oyunu gibi, Payback de eğlenceli ve adrenalin pompalama yarış görevlerini birleştiren zengin bir hikayeye sahiptir.

Açık bir dünyada kuruludur ve her biri benzersiz beceri ve özelliklere sahip 3 farklı karakterle oynama seçeneğiniz vardır. Need for Speed ​​Payback rahatlamak ve eğlenmek istiyorsanız mükemmel bir yarış oyunudur.

2. Forza Horizon 3 ve Horizon 4

Forza Horizon

Forza Horizon Serisi, şu anda bulabileceğiniz en son açık dünya yarış deneyimini sunuyor. Muhteşem görseller, muhteşem arabalar ve araba sürmek için gerçekten güzel bir dünya. Her Forza Horizon unvanını benzersiz kılan şey, merakı devam ettiren tamamen farklı yerlerde gerçekleşmesidir. Forza Horizon 4 Ekim 2018’de piyasaya sürüldü ve kesinlikle 2018 için en iyi yarış oyunlarından biri, bu yüzden kaçırmayın.

3. Forza Motorsport 7

Forza Motorsport 7

Forza Motorsport 7, benzer grafikler, fizik ve diğer dinamikleri ile temel olarak Forza Horizon 3 ile aynı oyun. Öyleyse fark nedir? Açık dünya yok, serbest dolaşım yok, pazar öğleden sonra yok, güzel manzaralara bakıyor.

Dünyanın en favori yarış pistlerinde tüm yarış, turnuva ve şampiyonluklar farklı araba ve sınıflardaki pist yarışlarını seviyorsanız Forza Motorsport serisi mükemmeldir. Açık tekerlek şampiyonasında ya da dayanıklılık yarışında yarışıyor olsanız da, yarış sürücüsü olma hissi harika.

4. The Crew 2 – Mürettebat 2

The Crew 2 – Mürettebat 2

Araba mı, tekne mi, uçak mı yoksa motosiklet mi? Crew 2, oyuncuya çeşitli araçlarla oynama imkanı vererek bir üst seviyeye atladı.  Crew 2, kendinizi ABD’nin minyatür bir versiyonuyla bulduğunuz açık bir dünya yarışıdır.

5 bölgeye ayrılmış Orta Amerika’yı, Orta Batı, Doğu Kıyısı, Güney, Dağ Devletleri ve Batı Kıyısı’nı keşfedebilirsiniz. Oyunu özel bir yarış oyunu yapan şey, sizi bir maceraya ve bazı vahşi yolculuklara götürecek sürükleyici ve ilginç bir hikayesi olmasıdır.

5. Gran Turismo Sport

Gran Turismo Sport

Gran Turismo sporu temelde Forza Motorsport 7’ye eşdeğerdir, tek farkı PlayStation 4’e özel olmasıdır. Gran Turismo, yarış simülatörü oyunu ile arcade tarzı yarış oyunu olmak arasında mükemmel bir denge buldu. “Spor modu” ve “Çarşı modu” olmak üzere iki moda sahiptir. Ayrıca, dünyanın dört bir yanındaki insanlara karşı yarışmak için çevrimiçi modu oynayabilir veya arkadaşlarınızla çok oyunculu oynayabilirsiniz. Gran Turismo sport, PlayStation için en iyi yarış oyunlarından biri haline getiren çok çeşitli arabalara sahiptir ve aralarından seçim yapabileceğiniz birçok harika yarış pistine sahip olacaksınız.

6. Dirt Rally 2

Dirt Rally 2

Sıradan bir sürüş deneyimi arıyorsanız, normalden günlük işe giderken alacağınızdan biraz daha hızlı bir şekilde A’dan B’ye gitmek istiyorsanız, bunun yerine Dirt 4’ü deneyin. Ralli 2.0’da yardımcı pilotunuz size talimatlar, numaralar ve yönlendirmelerde kalın ve hızlı bir şekilde başlatacak ve eğer çeşitli arazileri ve saç tokası dirseklerini kullanamıyorsanız, o zaman bilmeden önce bir ağaca çarpacaksınız. Dirt Rally 2.0’da ustalaşmanın tek yolu bu ve takıntılı olarak tekil vizyonunu benimsemediğiniz takdirde, en son bitiriyorsunuz.

7. Shift 2

Shift 2

Shift 2, bu listedeki herhangi bir oyunun gerçekçiliği ve erişilebilirliği arasında en iyi uzlaşma olabilir. Bu sadece otomobilin yol tutuş şekli değil, tehdit edici, ama yetenekli, aynı zamanda oyuncuların yüksek seviyede ne yapması gerektiği hakkında sürekli olarak düşündüğü yöntemdir. Görüntünüzü kaputtan dışarı bakarken kilitlemek yerine veya kafanızı çevirmenize izin vermek için TrackIR’e gelmenizi istemekten ziyade, Shift 2 içeriğe göre incelikle değişen dinamik bir görünüme sahiptir. Shift 2, eğlence sürüşü ve performans sürüşünün başarısına gerçekten adanmıştır ve takdire şayan bir şekilde başarılıdır.

8. Tracmania 2: Canyon

Tracmania 2: Canyon

TrackMania 2: Canyon’in gerçekten kazanan ve eşsiz bir satış noktası olduğu bir alan. Çoğu oyunda bir saç tokası bükülüyor, g kuvvet yüklü kamber veya yüksek hızlı düz yeterli olabilir, TrackMania 2’deki kanyonlar: Kanyon korkunç, Sıcak Tekerleklerden ilham alan yeni bir anlam kazanıyor. TrackMania’ları süpürmek, hemen hemen imkansız atlamalar ve iki parmağı fiziğe yapıştıran yüzer platformlar, TrackMania serisini diğer arcade yarışçılarından ayıran şeydir.

9. Driver : San Francisco

Driver : San Francisco

Her arcade yarışçısı bu oyun kadar güzel olmalıdır. Bu oyun Amerikan kaslarını, kükreyen motorları, gıcırdayan lastikleri ve San Francisco’nun imkansız sarp tepelerini ve virajlı yollarını seviyor. Herhangi bir yarış oyununun en iyi müziğine ve en iyi etkinlik çeşitliliğine sahip olabilir. Aynı zamanda türün en yeni konseptlerinden birine sahiptir. Bir araca bağlı olmak yerine, bir düğmeye basarak aracınızı yoldaki herhangi bir araçla özgürce değiştirebilirsiniz. Bu oyun, tuhaf, orijinal ve sürekli keyifli.

10. Race Injection

10 – Race Injection

Race Room Racing Experience ile stüdyosu bir miktar kaybolmuş gibi gözükse de, SimBin 2000’lerin ortalarında sim yarış kraliçesiydi. Yarış: Enjeksiyon, GTR serisi ve Yarış 07 ile yaptıkları hemen hemen her şeyi bir araya getiren paket, onların kapsama oyunudur. Bunlar zor oyunlardır, ancak World Touring Car Cup’ın yarış modifiyeli sedanları, ciddi yarışlara geçişinizi kolaylaştırmalıdır.

Ayrıca Savaş oyunları meraklıları okurlarımız için hazırladığımız, En İyi PC Savaş Oyunları isimli yazımızı da okuyabilirsiniz.

Bu yazımızda, son yıllarda en çok oynanan yarış oyunları nelerdir diye merak eden okurlarımız için, en iyi yarış oyunları 2020 yılında nelerdir diye araştırdık. Sizler de yukarıdaki en güzel yarış oyunları 2020 listemizde olmayan ve sevdiğiniz yarış oyunlarınız yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status