İncelemeOyun
Şimdi Trend Oluyor

En İyi PC Savaş Oyunları

Sizce En iyi savaş oyunları hangileri? Belki de eski dünyadan başka, strateji ve savaş oyunları PC oyunları arasında en ilgi çekici olanları. Dünya çapındaki bu çatışmayı bu kadar çok kişi üstlendiğinde, sapla samanı birbirinden ayırmak zor olabilir. Biz de bu ayrımı yapabileceğiniz en iyi bilgisayar oyunları listesi hazırladık. Savaşlarınızda daha az donanım tercih ediyorsanız, göz atabileceğiniz harika eski ve ortaçağ savaş oyunlarımız var. Yakın çekim taktiksel deneyimlerinden kapsamlı stratejik gözden geçirmelere kadar listemize farklı türde savaş oyunları PC almaya çalıştık. Mutlaka bu savaş oyunlarından biri size de hitap edecektir.

1- War Thunder

2. Dünya Savaşı, eşit derecede kara, deniz ve hava kuvvetleriyle birleştirilmiş bir silah karşılaşmasıydı ve War Thunder bunu gerçekten size sunuyor. Başlangıçta savaşın muazzam hava muharebelerine dikkat çekti, ancak kısa süre sonra gürültülü tank savaşları yoluyla kara savaşları ve deniz tabanlı genişlemesiyle denizcilik çabaları da dahil edildi. Savaşa dahil olan hemen hemen her ülkeden baş döndürücü bir dizi tarihsel olarak doğru uçak, tank ve tekne ile övünen bu olağanüstü ücretsiz WW2 oyunu, karmaşık simülasyon ve arcade avcı uçağı arasında ortada oturan harika bir çok oyunculu deneyim sunuyor .

İlgili Makaleler

2-World of Tanks

Wargaming’in amiral gemisi ücretsiz WW2 oyunu, tanklara takıntılı… Dolayısıyla oyuna World of Tanks adını taktı. Savaşa girmeden önce akmanız için inanılmaz derecede ayrıntılı topçu platformları ve tartan pistleriyle dolu. Bu görkemli makinelerin yüzlercesi, her gergin savaştan sonra deneyim ve kaynak kazandıkça araştırılabilir, kilitlenebilir ve satın alınabilir. Zaman geçtikçe zafer kazanmak, tank seviyelerinde yükselmek ve sonunda liderlik tablolarında isminizi yazdırmak için önemli bir zaman yatırımı yapmanız gerekiyor. Bazen en gerçekçi oyun olmayabilir, ancak bilgisayardaki en iyi tank oyunlarından biri.

3-World of Warships

Wargaming’in 2. Dünya Savaşı oyunlarının üçte biri olan World of Warships, World of Tanks’in denize aktarılan denenmiş ve test edilmiş formülünü bizlere sunuyor. Bu oyun deniz savaşları kara tabanlı meslektaşlarından daha yavaş, daha düşünceli ve sonuçta daha taktiktir. Açık denizde, Wargaming’in diğer oyunlarında henüz görmediğiniz bir korku ve kırılganlık hissi var. Bu kadar ciddi değil zaten. World of Warships’te saklanmak ya da kaçmak yok – sadece bazıları ayrı olacak, bazıları da takımınızdan yardım alarak görkemli bir zafere yol açabilecek planlar. PC’deki en iyi WW2 oyunlarından biri yapan şey budur.

4-World of Warplanes

World of Warplanes, 2. Dünya Savaşı avcı pilotu olma fantezinizi tamamen ücretsiz olarak yaşamanıza izin veriyor. Wargaming’in WW2 oyunu, sizi binlerce kişiselleştirilebilen konfigürasyon içerebilen beşten fazla uçak tipinin kokpitine sokuyor. Gökyüzünün egemenliğine karşı sonsuz mücadeleniz, sizi zaferi talep etmek için dikkatli iletişim ve etkili ekip çalışması gerektiren aksiyon dolu 12v12 it dalaşlarıyla karşı karşıya görüyor.

5-Call of Duty: 2. Dünya Savaşı

Call of Duty 2. Dünya Savaşı, en iyi WW2 oyunlarından biri olmasından başka, oyuncuyu Normandiya sahillerinden Ludendorff Köprüsü’nün ele geçirilmesine kadar, birlikte oynadıkları kadroya bağlamaktır. Bunu, sağlık, cephane ve el bombası dolumlarını ekip üyelerine bağlayarak yapar, sağlık seviyesi düşükse, bir tank sizi ayırsa bile, doktorunuzu aramaya zorlar. Silah kardeşler arasında oluşan bağları simüle etmenin zarif ve organik bir yoludur.

6-Heroes Company 2: Ardenler Assault

Heroes Company 2: Ardenler Assault, her şey dinamik harita ile ilgili. Ardennes bölgesi, Almanlar olabildiğince fazla bölgeyi kilitlemeye çalışırken, sürekli değişen bir alandır. Rastgele hedefler ve olaylar savaşlarda ve oyun haritasının kendisinde toplanabilir, bu nedenle hiçbir oyun benzer değildir. Görev sırasında bir memura suikast yapmak ya da oyun haritasında bir konvoyu basmakla görevli olabilirsiniz; başarısızlık ya da zafer savaşın geri kalanında somut bir etkiye sahip olacaktır. Başarısızlığın her zaman artan umutsuz ABD güçlerinin topaklarına kıran ısrarlı ve vahşi bir savaşı. Bunun gibi detaylarla, bilgisayardaki en iyi WW2 oyunlarından biri olduğuna şaşmamak gerek.

7-Commands 2: Course Men

Commands 2, 17 yaşında ama tamamen eşsiz bir oyundur. Aslında bir bulmaca oyunudur. Düşman hatlarının arkasındaki bir grup operatörü, on ayrıntılı, karmaşık ve şeytani zorlu görevler boyunca kontrol edersiniz. Her görev, çok fazla planlama, keşif, akıllı ve deneme yanılma noktası gerektiren ayrıntılı, özgürleştirici bir harita ve zorlu hedefleri olan büyük, yayılmış bir şeydir. Hedefler gamı ​​belgeleri çalmaktan, casusları kurtarmadan gemileri havaya uçurmaktan ve araç çalmaktan kurtarır. Buna girmek sayısız devriyeler, gardiyanlar, mayın tarlaları ve hatta sert hava koşulları. Neyse ki, Komandoların kollarında birkaç numara daha var.

8-Slient Hunter III

İkinci Dünya Savaşı sık sık şiddetle kana susamış, silahların susmadığı çatışma olarak tasvir edilir. Ancak, bütünüyle savaşın her unsuru gürültülü ya da hızlı tempolu değildir. Dışardaki sessiz, düşünülmüş, soğukkanlı katiller için, Silent Hunter’ın benzersiz gizli markası gibisi yoktur. Gizli OSS ajanlarınızı atın ve sualtı deniz savaşına dalın.

Silent Hunter III, on yıldan daha eski olmasına rağmen, en iyi WW2 oyunlarından biri olmaya devam ediyor ve Atlantik okyanusunun yüzeyinde Alman denizcilerle dolu bir U-Boat’a komut vermenize izin veriyor. Serbest biçimli görevler, sizi hedefler ve deniz trafiği hakkında bilgilendirerek operasyonu istediğiniz şekilde istediğiniz şekilde gerçekleştirmenize olanak tanır. Harita okumayı bilmeniz  gerekir. Sabır, temel bileşendir, beklerken, planınız yavaşça uygularken bekleyin.

9-Brothers in Arms: Hell’s Way

Brothers in Arms: HELL’S WAY, 2. Dünya Savaşı nişinde kişisel mücadele ve hikayeleriyle dolu en iyi hikayelerden bazılarını sunuyor. Hikayeyi yedekleme yapabileceğiniz harika bir FPS oyunudur. Ve mutlaka denenmesi gereken oyunlardan biridir.

10-Battlefield  1942

Battlefield 1942 ile, FPS türünün gelişmekte olduğu hissine kapıldı. Oyunların birçoğu hızlı refleksler ve sayıları öldürmek üzerineydi. Ancak, Battlefield 1942, tamamen işbirliği ile ilgili. Rollerin veya sınıfların olduğu gibi, dizi sistemlerinin çoğunun nerede başladığını, tank ve uçak gibi araçların eklenmesini ve haritayı kontrol etmenin önemini görebilirsiniz. Yine de, birleşik silah savaşına daha fazla odaklanıldı. Chum’unuz bir bombardıman uçağında uçarken sahili koruyan insanlı tesisler çıkarmaya çalışırken, kıyı gemilerinizle kıyı şeridini bombalayabilirsiniz. Haritalar, 2. Dünya Savaşı’nın tüm oyunlarında dışarı atmanıza izin verir, böylece El Alamein’de İngilizler veya Iwo Jima’da İmparatorluk Japon Donanması olarak savaşabilirsiniz. Battlefield 1942’yi HD olarak doğru modlarla da alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status