AndroidAppleGenelİncelemeMobilSosyal MedyaUygulamalar

Instagram Hikâye İndirme

Sosyal medyada hikâye paylaşma çok sık kullanılan bir uygulamadır, ama çoğu insan sadece ekran görüntüsü alınarak paylaşıldığını sanır. Hikâye kısmında paylaşılan video veya fotoğraflar 24 saat süre boyunca paylaşılır ve sonra kaybolur. Bazen sosyal medyada gezerken instagram hikâye kısmında paylaşılan video veya resimleri indirmek isteriz. Birçok kişi hikâyede paylaşılan içeriğin nasıl indirileceğini bilmiyordur. Peki, instagram hikâye indirme nasıl yapılır?

Hikâye İndirme Programı

Instagramda yayınlanan hikâye veya video gibi içerikleri indirip kaydetmek için android ve ios işletim sistemi için iki ayrı program vardır.

Android telefonlar için hikâye indirme uygulaması

Android telefonlar için google play store‘dan Story Saver uygulamasını telefonunuza indirin. Bu uygulama ücretsiz olup Instagram‘da hoşunuza giden ve hikâyede paylaşılan her içeriği rahatlıkla telefonunuza indirmeyi sağlar.

iOS telefonlar (Apple iPhone) için hikâye indirme uygulaması

iOS telefonlar (Apple iPhone) için apple store uygulamasını açın. Buradan Repost Stories programını ücretsiz indirin. Hikâyede paylaşılan video ve resimleri telefona indirebilir veya direk olarak kendi hikayenizde paylaşabilirsiniz.

Telefonunuza indirebileceğiniz bu programlar çok yer kaplamaz ve çok rahat bir şekilde kullanım imkânı sağlar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status