AndroidİncelemeMobil
Şimdi Trend Oluyor

Android En İyi Ekran Kaydetme Uygulamaları (2020)

Android En İyi Ekran Kaydetme Uygulamaları (2020)

Android En İyi Ekran Kaydetme Uygulamaları (2020)

Ekran kaydetme işlemi mobil telefonlarda çok sıklıkla ihtiyaç duyulan bir şeydir. Oynadığınız oyunları veya istediğiniz herhangi bir şeyin videosunu çekmek için kullanabilirsiniz. IOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarda ekran kaydetmek için bir programa ihtiyaç duyulmazken pek çok Android telefon için ekran kaydetme uygulaması gerekmektedir. İşte Android En İyi Ekran Kaydetme Uygulamaları (2020)

Sizin için Android cihazların en iyi ekran kaydetme uygulamalarını derledik;

En İyi Android Ekran Kaydetme Uygulamaları (2020)

  1. Az Screen Recorder

Özelliklerle dolu olduğu kadar kullanımı da çok kolay olan AZ Screen Recorder, android ekran kaydedici uygulamalarının en üst kısmında yer alan bir programdır. Ekranda görünen basit açılıp kapanabilen pencereden, bir ekran görüntüsü yakalayabilir, video kaydedebilir ve hatta bir canlı yayın başlatabilirsiniz ve kontroller herkesin ustalaşması için yeterince basittir. İçerisinde kısa bir öğretici bile var.

Uygulama menüleri çok çeşitli ve ekran kaydını özelleştirmenin birçok yolu var. Çözünürlükler, kare hızları ve bit hızları arasında geçiş yapabilir ve hatta bir zaman atlama efekti bile ekleyebilirsiniz. Bir logo ve metni filigran olarak videonun üstüne bırakabilir, videonuzu bir geri sayım sayacıyla başlatabilir, harici olarak ses kaydedebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

  1.  Screen Recorder With Audio, Master Video Editor

Bu uygulama, bir video yapmak ve kaydetmek için birebir. Ayrıca yüz kamerası özelliğine de sahiptir. Aynı zamanda ekranınızı kaydederken yüzünüzü de kaydedebilirsiniz. Çerçevesiz bir video kaydetmek için kayıt penceresini gizleyebilirsiniz. Canlı videolar, Video görüşmeleri, şovlar ve daha fazlasını bu uygulamada kaydedebilirsiniz.

  1.   Super Screen Recorder

Ekran görüntüleri ve ekran kayıtları için en iyi ve profesyonel uygulamalardan biridir. Bu uygulama, videonun yüksek kalitesi, kayan pencereyi kullanarak videoyu duraklatma ve devam ettirme, istediğiniz kadar video kaydetme, portre ve manzara modunu destekler.

  1. Mobizen Screen Recorder

Android için en popüler ekran kaydedicilerden biri olan Mobizen Screen Recorder, bir ekran kayıt uygulamasından bekleyebileceğiniz tüm özellikleri barındırır. Görüntüleri kaydederken tüm ekran kontrollerini gizleyen temiz kayıt modu bulunmaktadır.

Üstelik çok basit bir ara yüze sahip herkes kolaylıkla kullanabilir. Kaydınızda temel düzenlemeler yapmanız gerekiyorsa, bunu yapmak için içerisinde çok çeşitli araçlar da barındırır. Son olarak da kayıtlarınıza intro ve outro ekleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status