İncelemeMobilSosyal MedyaUygulamalar

Instagram’da Test Nasıl Yapılır?

Popüler uygulamalardan biri olan Instagram, milyonlarca üyeye sahip olan bir resim paylaşma sistemi olarak tercih ediliyor. Yeniliklere her daim açık olan instagramda bu günlerde sıkça karşılaşılan instagram’da test nasıl yapılır? sorusunun cevabını makalemiz içeriğinde paylaşıyoruz. Instagram hikayeler konusu, geliştirilen test özelliği ile daha da interaktif bir hale geliyor.

Test Özelliği

Oldukça ünlü olan instagram uygulaması, test özelliği ile kısa bir süre önce kullanıma uygun hale getirildi. Bir anket havasında olan test özelliği bir kaç adımda yapılabiliyor.

Öncelikle bu sistemi kullanabilmek için kişisel bir instagram hesabı olması gerekiyor. Hesap açıldıktan sonra giriş yapılarak, hikâyeler sekmesinden herhangi bir paylaşım yapılması birinci adım oluyor. Instagram’da test nasıl yapılır sorusunun cevabı tam da bu kısımda ortaya çıkıyor.

Çekilen bir resmi hikâyeye iletmek için giriş yapıldığında, ekranı yukarı doğru kaydırmak ikinci aşamada yeterli oluyor. Çıkan ekranda yer alan etiketler arasında test ikonu karşınıza çıkmış oluyor. Burada verilen direktiflerle instagram’da test nasıl yapılır sorusu kısa işlemlerle çözülmüş oluyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status