İncelemeİnternetMobilUygulamalar

WhatsApp Sohbetleri Email ile Nasıl Gönderilir?

Whatsapp zaman kavramı olmadan kullanılan, toplum olarak da sıkça tercih edilen iletişim aracıdır. Özellikle çalışan kişilerin toplu haberleşme aracı olarak kullandığı da bilinir. Konuşma durumu müsaitlik durumuna göre değişebildiği için, whatsapp da istenilen zaman karşı tarafa cevap verilebilmektedir. Peki, konuşmalarınızı kaydetme ya da whatsapp sohbetleri email ile nasıl gönderilir?

Whatsapp Sizin İçin Kolaylık Sağlar

Sizin için önem arz eden konuşmaları kayıt altına almak mailinize göndermek istiyorsanız yapmanız gerekenler oldukça basit.

Whatsapp uygulamasını açtıktan sonra, sohbetini göndermek istediğiniz kişinin penceresini açın. Sağ üstte yaralan üç nokta işaretine bastıktan sonra, açılan listeden diğer seçeneğine tıklamalısınız. Sonrasında zaten göreceğiniz sohbeti e-postala seçeneği mevcut olacak. Eğer whatsapp konuşmalarınızın içerisinde resim ya da videolarda yüklü ise göndermeniz biraz uzun sürebilir.

Mailde resimlerin de yer almasını istiyorsanız medya ekle, olmasın derseniz de medyasız seçeneğini tıklamanız gerekecek. Karşınıza açılacak pencerede göndermek istediğiniz mail türünü seçmelisiniz. Alıcı kısmını da girdikten sonra gönder tuşuna basabilirsiniz. Belirlemiş olduğunuz alıcı doğrultusunda karşı tarafa konuşmalar gitmiş olacak.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status