İnternetUygulamalar
Şimdi Trend Oluyor

Vodafone Yanımda ile Hediye İnternet

Vodafone Yanımda hediye internet, Vodafone hediye internet 2020

İnternet kullanımı günümüzde vazgeçilmez bir hal almıştır. Özellikle internetin günlük hayatımızı kolaylaştırması ve pek çok işlemin online olarak gerçekleşmesi internetin her yerde olmasına neden olmuştur. Cep telefonlarında çok fazla uygulamanın var olması da yine kişileri internet kullanımına sürüklemektedir. Kalan bakiyenizi sorgulayabileceğiniz ve detaylı tarife ve kampanyalar hakkında bilgi edinebileceğiniz Vodafone Yanımda uygulaması ile siz de işlemlerinizi daha hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilir ve Vodafone hediye internet 2020 avantajından faydalanabilirsiniz.

İnternetiniz Bittiğinde Endişelenmeyin

Size pek çok konuda kolaylık sağlayacak uygulama ile aynı zamanda Vodafone hediye internet 2020 fırsatını da kazanabilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra uygulamaya giriş yapan müşterilere 3 gün geçerli 1GB cepten internet hediye edilmektedir.

Bireysel faturalı ve faturasız esnek tarifeli aboneler ile Kamu tariflerindeki aboneler için yine 3 gün geçerli olan Vodafone Yanımda ile hediye internet 1 GB yerine 2 GB olarak sunulmaktadır.

Hediye İnternet ile Anın Tadını Çıkarın

Gönlünüzce kullanabileceğiniz 1GB internet ile siz de bitecek kaygısı olmadan 3 gün boyunca rahat edebilirsiniz. Bunun gibi diğer Vodafone hediye internet 2020 avantajlarından faydalanmak istiyorsanız uygulama ile takip edebilirsiniz. Öncelikle uygulamayı indirmeniz gerekmektedir.

Vodafone Yanımda Uygulaması indirme linki :

https://www.vodafone.com.tr/Servisler/vodafone-yanimda-uygulamasi.php

Linki kopyalayarak tarayıcınızın arama bölümüne yapıştır işlemini yaptıktan sonra Vodafone Yanımda Uygulaması indirme sayfasına ulaşabilirsiniz. Uygulamayı indirerek;
Vodafone Yanımda’ya Hoş Geldin Hediyesi! (Vodafone Yanımda’yı indirene 1 haftalık 5 GB hediye) kampanyasından da yararlanılabilir.

Hediye internet kampanyası için internet paketleri bölümünden “hediye haftalık internet” paketini satın al diyerek kampanyaya katılabilirsiniz. Böylelikle bedava internete sahip olabilir ve biten internetinizi böylelikle yenileyebilirsiniz. Siz de hemen Vodafone Yanımda uygulamasını indirin; kampanyaya katılın Vodafone hediye internet 2020 fırsatından faydalanma şansı yakalayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status