Oyun

Ucuz Steam Random Key Nasıl Alınır ?

Steam Random Key

Türkiye pazarında satılan oyun ve Steam kodları, yurtdışından temin edilmektedir. Ürünler, hem parası bizden değersiz ülkelerden hem de toptan alındığı için ucuz olmaktadır. Bu sayede ülkemizde de ucuz random key satışı yapan firmalar, sırlarını açıklamamaktadır. Ucuz Steam random key nasıl alınır sorusuna cevap vereceğimiz gibi istediğiniz oyunu nasıl ucuz alabileceğinizi de anlatacağız.

Ucuz Steam Random Key Nasıl Alınır ?

Bunun için eBay ve PayPal hesabınızın olması gerekmektedir. eBay, uluslararası bir pazar olduğu için ürünlerin ödemeleri, PayPal üzerinden yapılmaktadır. PayPal, Türkiye’de kullanılmadığı için yurt dışında yaşayan birinden yardım alabilir ya da çeşitli forumlarda PayPal ile ödeme yapan kişiler ile anlaşabilirsiniz. Bu kişiler, belirli komisyonlar karşılığında istediğiniz ürünü eBay üzerinden satın almakta ve size teslim etmektedir.

eBay Steam random key
eBay Steam random key

eBay’den ucuz Steam key satın almak için arama kısmına “Steam Random Key” yazmanız ve aratmanız yeterli olacaktır. Güncel dolar kuru ile ülkemizdeki fiyatlardan çok daha ucuza alabileceğiniz random keyler, karşınıza çıkacaktır. Random key fiyatları, kalitesine göre değişmektedir. Herhangi bir iddiası bulunmayan satıcılar, normal random key satmaktadır ve bu kişilerin sattığı keylerin fiyatı daha uygun olmaktadır. Bu satıcılar, 15 adet random key için $1.50 civarında ödeme talep etmektedirler. Bunun dışında premium olarak adlandırılan ve belirli fiyatın üzerinde oyunların çıktığı iddia edilen random keyler satılmaktadır. Bu keyler için adet fiyatlandırması yapılmakta ve adet için $1 istenmektedir. Steam premium key satışı yapan kişiler, keyler sayesinde PUBG, Cs:GO, Doom, Rainbow Six: Siege, Rocket League ve GTA 5 gibi oyunlara sahip olabileceğinizi vurgular. Bu keylerden iddia edilen oyunların çıkması, tamamen şans işidir. Eğer şansınızı denemek istiyorsanız en az 10 adet key satın almanızı tavsiye ederiz. Bu şekilde hem key kalitesi anlar hem de istediğiniz oyunun çıkma ihtimalini arttırsınız.

Pahalı oyunları ucuza alma
Pahalı oyunları ucuza alma

Bu konuda kullanabileceğiniz tek platform eBay değildir. Rus sitesi olan plati.ru sitesinden de ucuza key ve benzeri ürünler temin edebilir. Hem satışını yapabilir hem de kullanabilirsiniz. Birçok firma bu sitelerde bulunan satıcılar ile anlaşmakta ve toplu alımda indirimlerden yararlanmaktadır. Bu sayede çok ucuza oyun ve key satışı yapabilmektedirler.

Pahalı Oyunları Ucuza Almak

Bu işlem için de kullanacağımız siteler aynıdır. eBay ve Plati.ru’da bulunan satıcılar, random key satışı yaptıkları gibi direkt oyun kodu da satmaktadırlar. Oyunun fiyatına göre ortalama $12 ile 50$ fiyat aralığında kodlar satılmaktadır. Ucuz GTA 5 almak, ucuz PUBG almak ve ucuz CS:GO nasıl alınır gibi konularda araştırma yapan kişiler, bu şekilde alışverişlerini gerçekleştirebilmektedirler. Bahsettiğimiz satıcılardan alacağınız kodlar, promosyon kodları olarak satılmaktadır. Satıcıların iddialarına göre; bu kodlar, toptan ve dönemlik olarak temin edilmektedir. Bu sayede ücretsiz ya da ucuz alınabilen kodlar, eBay gibi platformlarda ücretli satılmaktadır. Alacağınız kodu Steam’e girdikten sonra satılan oyun, kütüphanenize gelecektir.

Bahsettiğimiz platformlarda alışveriş yaparken mutlaka referansı olan satıcılar ile alışveriş yapın.

En güzel CS GO Nickleri Şekilli 2020 (Counter Strike) isimli makalemize göz atmadan geçmeyin.

Bu yazımızda ucuz random key satışı yapan firmalar hakkında detaylar verdik ve ucuz Steam random key nasıl alınır sorusunun yanıtlarını verdik. Yukarıdaki yöntemlerle sizler de Steam random keyleri ucuza satın alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status