GenelİncelemeİnternetMobilTeknoloji

Ucuz SMS Onay Siteleri

SMS Onayı Veren Siteler

Çeşitli sosyal medya hesapları ya da farklı platformların hesapları için kurulan sms onay siteleri, birçok farklı dilde hizmet vermektedir. Özellikle Rusya’da yer alan siteler, hem ucuz hem de hızlı olduğu için tercih edilmektedir. Ülkemizde bu kategoride hizmet veren siteler, yurt dışına göre daha pahalı olabilmektedir. Durum böyle olunca ucuz sms onay siteleri araştırması yapılmaktadır. Listemizde yer verdiğimiz siteler, hem hızlı hem de ucuz sitelerdir.

Ucuz SMS Onay Siteleri

SMS-Activate.ru

SMS-Activate.ru ile başlayalım. Rusya tabanlı olan bu site, sektörün en kaliteli sitelerinden biridir. Türkiye numarası da sunan SMS-Activate.ru, milyonlarca kişi tarafından tercih edilmektedir. Özellikle zaman zaman stok sorunu yaşanması, sitenin olumsuz özelliği olsa da birçok kişi tercih etmektedir. Ödemeler, Rusya’nın para birimi olan Ruble ile yapılmaktadır. Türkiye dışında 50’den fazla ülkenin numarası, bu sitede yer almaktadır. PayPal, Kripto Para, Kredi Kartı ve Yandex.Money ile ödeme yapabilirsiniz.

5SİM.net

5SİM.net, Türkiye dahil birçok ülkenin numarasını barındıran bir ucuz sms onay sitesidir. Mesaj onayı yaptırmak istiyorum diyen milyonlarca kişinin kullandığı bu site, Rusya merkezlidir ve bu neden ile ucuzdur. Ödemeler, Ruble üzerinden hesaplanmaktadır. Api desteği ile satış yapabilmenize izin veren 5SİM.net, zengin ödeme seçenekleri barındırmaktadır. Perfect Money, Kredi Kartı, Kripto Para, Paypal ve WebMoney ile ödeme yapabileceğiniz bu site, 50’den fazla ülkenin numarasını sunmaktadır.

sms onay siteleri
sms onay siteleri

SMSPva.com

Dolar ile hizmet veren bu site, Avrupa ülkeleri tarafından tercih edilmektedir. Fiyatlar, Avrupa ülkeleri için daha uygundur. Ülkemizde dolar kurunun yüksek olması, Türk kullanıcılarının Ruble ile çalışan sitelere yönelmesini sağlamaktadır. Türkiye numarasının olmadığı bu site, 40’tan fazla ülkenin numarasını sunmaktadır. PayPal, Kripto Para, WebMoney, Perfect Money, Kredi Kartı ve Yandex.Money ile ödeme yapabilirsiniz. Api desteği sunan site, bu sayede satış yapabilmenizi sağlamaktadır.

PVAPins.com

Stok sorunu olabilen bu site, en stabil çalışan sms onay sitelerinden biridir. En çok ülkenin yer aldığı bu servis, 80’den fazla ülkenin numarasını barındırmaktadır. Diğer sitelerde Türkiye’ye SMS ulaşma problemi olmaktadır fakat bu sitede böyle bir problem yoktur. Dolar bazlı çalışan PVAPins.com, birçok ödeme seçeneği sunmaktadır. Bunlar; Perfect Money, WebMoney, PayPal, Bitcoin, Kredi Kartı gibi ödeme seçenekleridir.

SMS-Acktiwator.ru

Çok fazla bilinmeyen fakat çok iyi çalışan sitelerden biridir. Farklı ve fazla ödeme seçenekleri ile herkese hitap eden bu site, Api desteği de sunmaktadır. Aynı zamanda bazı servisleri ücretsiz sunan SMS-Acktiwator.ru, çok az sitenin numarasını sunmaktadır. Türkiye numarasının yer almadığı bu site, İngiltere, Özbekistan, Kazakistan, Rusya ve Ukrayna gibi ülkelerin numaralarını sunmaktadır.

Bireysel Sanal Pos Veren Firmalar hangileridir diye araştırdık.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status