Genelİncelemeİnternet

Ücretsiz Stok Fotoğraf Siteleri

Ücretsiz Stok Görsel, Fotoğraf, Resim Siteleri

Hem okuyucu hem de Google açısından görsel, her şeydir. Bu neden ile sitenizde kullanacağınız görseller, fazlasıyla kaliteli olmalıdır. Durum böyle olunca hem ücretsiz hem de kaliteli görsel bulmak, oldukça  zor olabilmektedir. Bu durumda araştırma yapan kişiler, ücretsiz stok görsel sunan sitelere ulaşabilmektedirler. Birçok stok görsel sitesi, sınırlı sayıda ücretsiz görsel sunar ya da hiç ücretsiz görsel sunmaz. Bu neden ile listemizde yer verdiğimiz siteler, büyük bir nimet diyebiliriz. Bedava stok görsel veren siteleri inceleyebilir ve istediğiniz siteden HD görsel indirebilirsiniz. İşte ücretsiz stok fotoğraf siteleri listesi;

Ücretsiz Stok Fotoğraf Siteleri

Pixabay Ücretsiz Stok Fotoğraf

Pixabay Ücretsiz Resim
Pixabay Ücretsiz Görsel

İstediğiniz boyutta görsel sunmayan Pixabay, orta boyuta kadar görsel sunmaktadır. Görseller HD olacağı için  herhangi bir programda sorun yaşamadan büyütebilir ve HD olarak kullanabilirsiniz. Fotoğraf, illüstrasyon ve vector sunan Pixabay, müzik ve video da sunmaktadır. Siteyi ziyaret ettiğinizde ana sayfana arama kısmı, sizi karşılamaktadır. Burada istediğiniz anahtar kelimeyi yazabilir ve araştırma yapabilirsiniz. Çok spesifik araştırmalar yapmadıkça istediğiniz birçok görsel, karşınıza çıkacaktır.

Gratisography Ücretsiz Stok Görsel

Fotoğraf indirme konusunda kolaylık sağlayan ve zahmetsiz indirme sunan Gratisography, birçok farklı kategoride görsel sunmaktadır. Tüm görseller, Full HD indirilebilmektedir ve herhangi bir görsel indirme sınırı yoktur. Fazla bilinmeyen bu site, cevher niteliğindedir.

Unsplash Ücretsiz Stok Fotoğraf

Bedava Stok Görsel
Bedava Stok Fotoğraf

Üyeliksiz ücretsiz stok görsel indirmek için kurulan bu site, belirli zamanlarda yeni ücretsiz görseller eklemektedir. Görsellerin herhangi bir lisans problem bulunmamaktadır. Bu neden ile istediğiniz şekilde kullanabilir ve sitelerinizde yararlanabilirsiniz. Diğer sitelere göre daha çok kategoride hizmet veren Unsplash, hem dikey hem de yatay Full HD görseller sunmaktadır.

Picjumbo

Fazlasıyla kategoride hizmet veren Picjumbo, birçok bedava stok görsel barındırmaktadır. Bu siteden edineceğiniz görsellerin herhangi bir lisans programı bulunmamaktadır. Diğer sitelerde olduğu gibi indirmek istediğiniz görselin İngilizce karşılığını aratmalısınız, bu sayede yüzlerce görsele ulaşabilir ve kullanabilirsiniz.

SplitShire

SplitShire Ücretsiz Fotoğraf
SplitShire Ücretsiz Görsel

SplitShire, hem ücretsiz stok görsel hem de ücretsiz stok video sunmaktadır. Birbirinden farklı video ve görsellere ulaşabileceğiniz bu site, tamamen ücretsiz hizmet vermektedir. Bedava stok görsel indirmek istiyorum diyen herkesin kullanabileceği SplitShire, hem videoyu hem de görseli Full HD sunmaktadır.

Bazı bedava stok görsel veya video sunan siteler, ücretsiz hizmet verdikleri için ürünlerin kalitesine dikkat etmeyebilmektedir. SplitShire, bu duruma kesinlikle karşıdır diyebiliriz. Başka sitelerden en az $10 ya da $20 ödeyerek temin edebileceğiniz videoları, tamamen telifsiz ve lisans problem olmadan sunmaktadır.

WordPress Siteler İçin Mutlaka Kullanılması Gereken Eklentiler ve WordPress Tema Bulma Siteleri

hakkındaki yazılarımıza da göz atabilirsiniz..

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status