GenelMobilUygulamalar

Ücretsiz Canva Pro Nasıl Alınır ?

Canva Pro ücretsiz indirme

Canva, çeşitli tasarımları istediğiniz gibi düzenleyebildiğiniz bir internet sitesidir. Aynı zamanda gönderi tasarımı, poster tasarımı ve birçok tasarımı ücretsiz sıfırdan tasarlamanızı sağlayan bu platform, premium üyelik sunmakta ve bu üyelik için  ücret talep etmektedir. Canva Pro aylık ödemeniz durumunda aylık, $12.95 olarak ücretlendirilmektedir. Yıllık ödemeniz durumunda aylık, $9.95 olarak ücretlendirilmektedir. Dolar kuru yüzünden ülkemizden satın alımın oldukça pahalı olduğu bu üyelik, ücretsiz de alınabilmektedir. Ücretsiz Canva Pro nasıl alınır anlatacağız. Bu sayede her ay, istediğiniz kadar hesap açabilecek ve değerlendirebileceksiniz.

Ücretsiz Canva Pro Nasıl Alınır ?

Canva.com adresine giriş yapın ve üyeliğinizi oluşturun. Üyelik oluştururken yabancı isim kullanmanızı ve e-posta adresinizi rastgele bir adres yapmanızı tavsiye ederiz. Canva, e-posta onayı yapmadığı için e-posta onayı problem değildir.
– Daha sonra random kredi kartı numarası, son kullanma tarihi ve cvv kodu oluşturmamız gerekecektir. Bu hizmeti sunan birçok ücretsiz site bulunmaktadır fakat biz, namso-gen.com sitesini kullanacağız. Siteye giriş yaptıktan sonra “BIN” yazan ve altında boş kutucak olan kutucuğa 527253 yazmanız gerekmektedir. Diğer bilgileri değiştirmenize gerek yoktur. Daha sonra “Generate” butonuna basın ve ekranın sağında oluşturulmuş kredi kartı numaralarını görün.
– Sonra tekrar Canva.com’a giriş yapın ve hesabınızı premium’a yükselteceğiniz sekmeye giriş yapın. Sağ üstte yer alan butondan bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Burada sizden istenen kredi kartı bilgilerine az önce oluşturduğunuz herhangi bir kredi kartı bilgisini girmeniz yeterli olacaktır.

Ücretsiz canva pro nasıl alınır
Ücretsiz Canva Pro Nasıl Alınır

İşlem sırasında herhangi bir hata ile karşılaşırsanız yapmanız gereken ilk şey; modeminizi resetlemek ve tarayıcı çerezlerini silmek olmalıdır. Daha sonra yeniden, farklı bilgiler ile üye olmanız gerekecektir. Bu noktada az önce kullandığınız siteyi değil, kart için başka servisleri kullanmanız gerekmektedir. Kart için herhangi bir bankadan sanal kart oluşturabilirsiniz. Bunun dışında Papara ya da PeP gibi servisleri kullanarak da sanal kart oluşturabilirsiniz. Kartınızda herhangi bir bakiye olmasına gerek yoktur. Kart bilgilerini siteye girmeniz, pro versiyonu kullanmanız için yeterli olacaktır.

Bu şekilde sınırsız Canva Pro hesabı oluşturabilirsiniz. Hesapları hem kullanabilir hem de satabilirsiniz. Çeşitli siteler aracılığıyla 10 TL’ye satılan Canva Pro hesapları, bu şekilde temin edilmektedir.

Canva Pro Hesap Satışı

Canva Pro hesabı satmak için freelance platformlarını kullanabilir ya da tasarımcıların yaygın olduğu forumları tercih edebilirsiniz. Bu sayede direkt müşteriye ulaşmış olursunuz ve kazanç elde etme ihtimalinizi arttırırsınız.

Çakma Telefon Nasıl Anlaşılır, Sahte iPhone ve Samsung Anlama tıkla ve öğren!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status