Genel

Mars 2020 bileti alma, isim yazdırma nasıl yapılır?

NASA’nın 2020 yılında gerçekleştireceği Mars görevi için başlattığı “İsmini Mars’a Gönder” projesi sosyal medya camiasındaki yeni çılgınlık olarak özellikle Türkiye’deki sosyal medya kullanıcıları tarafından büyük ilgi topladı. Amerikan Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi’nin (NASA)’nın başlattığı bu projeyle Mars’a isminizi göndereceğiniz bileti nasıl alabilirsiniz. Teknolozi.com sizin için araştırdı. işte detaylar:

Mars 2020 bileti alma, isim yazdırma nasıl yapılır? NASA’nın 2020 yılında gerçekleştireceği Mars görevi için başlattığı “İsmini Mars’a Gönder” projesi sosyal medya camiasındaki yeni çılgınlık olarak özellikle Türkiye’deki sosyal medya kullanıcıları tarafından büyük ilgi topladı.

Amerikan Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi’nin (NASA)’nın başlattığı bu projeyle Mars’a isminizi göndereceğiniz bileti nasıl alabilirsiniz. Teknolozi.com sizin için araştırdı. işte detaylar:

İlgili Makaleler

NASA (Amerikan Havacılık ve Uzay Dairesi) tarafından başlatılan “Mars’a ismini gönder” projesi sosyal medya kullanıcılarının yeni çılgınlığı oldu. 2020 yılı Haziran ayında başlatılacak olan Mars görevi için yapılan tanıtım kampanyasına başvuracak olan kişilerin isimleri Mars’a gönderilecek.

NASA’nın web sitesi aracılığıyla yapılacak olan, “İsmini Mars’a gönder” başvuruları için internet kullanıcılarının NASA’nın Mars projesiyle ilgili hazırladığı sayfadan ad ve soyad bilgilerini girerek oluşturacakları Mars Bileti 2020 Haziran’ında fırlatılacak olan roketin taşıdığı Rover uzay aracı ile birlikte 2021 yılı Şubat ayında Mars’ın Jezero kraterine inecek.

NASA MARS BİLETİ NASIL ALINIR?

Nasa “İsmini Mars’a Gönder” Bileti nasıl alınır? Nasıl İsim Yazdırılır?

Mars 2020 bileti alma, isim yazdırma nasıl yapılır? Teknolozi.com

NASA (Amerikan Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi) tarafından 2020 Haziran ayında Mars yüzeyine gönderilecek olan Rover uzay aracında isminizi taşıyan gidiş biletinin olması için aşağıda paylaştığımız linke tıklayarak isim ve soyisim bilgilerinizi girmeli ve Mars biletinizi oluşturmanız yeterli.

30 Eylül 2019 tarihine kadar Mars biletinizi oluşturabilirsiniz ve oluşturduğunuz Mars biletinizi sosyal medya hesaplarınızda takipçileriniz ile paylaşabilirsiniz.

Türk sosyal medya kullanıcıları tarafından büyük ilgi gören “Mars’a ismini gönder” projesinde başvuru sayılarına bakıldığından Türkiye ezici bir çoğunlukla dünya sıralamasında birinci sırada bulunuyor.

Mars 2020 bileti alma, isim yazdırma nasıl yapılır? Teknolozi.com

Mars 2020 bileti alma, isim yazdırma nasıl yapılır? aşağıdaki linkten siz de isminizin yazdığı Mars biletinizi marsa gönderebilirsiniz.

NASA MARS BİLETİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status