İncelemeSosyal Medya
Şimdi Trend Oluyor

Instagram ve Facebook’tan Son Bomba – Hikayelere Müzik Ekleme Özelliği

Facebook'un sahibi Mark Zuckerberg bir süre önce farklı ülkelerde kullanıma sunulan facebook ve instagram hikayelere müzik ekleme özelliğinin Türkiye'deki kullanıcıların hizmetine sunulması için startı verdi.

Sonunda Türkiye’deki Instagram ve Facebook kullanıcıları sosyal medyada paylaştıkları hikayelere içerisinde 39 milyon şarkı barındıran müzik kütüphanesindeki şarkıları ekleyebilecek. Instagram müzik ekleme özelliği ya da facebook müzik ekleme özelliği ile Zuckerberg’in ortalığı kasıp kavuracağı belli oldu.

Günümüzde dünyada en çok kullanılan ve en popüler sosyal medya platformu konumunda olan Instagram ve instagramı yakın zaman önce kendi bünyesine alan Facebook son yaptığı güncelleme ile kullanıcılarını bir hayli sevindirdi.

Facebook ve Instagram epey bir süredir bazı ülkelerde sunduğu hikayeye müzik ekleme özelliğini Türkiye’deki kullanıcıları için de kullanılabilir hale getirdi.

Türkiye’deki Instagram ve Facebook kullanıcıları, yeni güncelleme ile gelen instagram müzik ekleme ve Facebook müzik ekleme özellikleri ile takipçileri ile paylaştıkları storylerine yaklaşık 39 milyon şarkıyı bünyesinde barındıran müzik kütüphanesinden diledikleri müzikleri ekleyerek paylaştıkları hikayeleri daha gösterişli ve ilgi çekici hale getirebilecekler.

Instagram Müzik Ekleme Nasıl Yapılır?

Ayrıca instagram ve facebook kullanıcıları, hikayelerine ekledikleri bu şarkılar için kütüphanede ilgili şarkının şarkı sözü varsa şarkı sözlerini ve şarkı sözüyle ilgili animasyonları ve müzik çıkartmalarını da ekleyip farklı yazı fontları kullanabilecekler. Şarkılara ait diğer açıklamalar da hikayelere eklenerek istenilen boyutta kullanılabilecek.

Facebook’un son bombası instagram müzik ekleme ve facebook müzik ekleme özelliklerini merak edenler hemen uygulamalarını açarak hikayelerine müzik ekleme işlemini deneyebilirler.

Instagram ve Facebook Hikayeler Müzik Ekleme Nasıl Yapılır?

Facebook Müzik Ekleme Nasıl Yapılır?

Instagram hikayelere müzik ekleme yapmak isteyen instagram ve facebook kullanıcıları aşağıdaki linkten facebook ve instagram hesaplarına Türkiye’deki kullanıcılara yeni açılan müzik ekleme işlemini nasıl yapacaklarını öğrenebilirler.

Instagram Story ye müzik EKLEME nasıl yapılır, facebook hikayeye müzik ekleme nasıl yapılır diyorsanız sizin için hazırladığımız Instagram Müzik Ekleme Nasıl Yapılır? isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

Aşağıda ki resime tıklayarak ya da buradan instagram müzik ekleme detaylarına ulaşabilirsiniz >>> Instagram Müzik Ekleme Nasıl Yapılır?

Siz de ; eşşiz, cool, ilginç, farklı, etkileyici, havalı, benzersiz, sempatik kullanıcı adları arıyorsanız, oluşturduğumuz en güzel instagram kullanıcı adları listemizi inceleyebilir ve profiliniz için kullanılmamış kullanıcı adları belirleyebilirsiniz. İşte en güzel kullanıcı adları; En Güzel Instagram Kullanıcı Adları 2020 listemiz.

Siz de artık sosyal medyada popüler olmak istiyorsanız facebook hikayelere müzik EKLEME Android yada facebook hikayelere müzik EKLEME iOS işlemini yaparak takipçi sayınızı arttırabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status