Mobil

Huawei Share ile Çoklu Ekran Paylaşımı

Son dönemlerin en çok tercih edilen telefon markalarından biri olan Huawei Share ile çoklu ekran paylaşımı yapılabiliyor. En yeni mobil özelliklerden biri olan çoklu ekran paylaşımının nasıl kullanıldığını merak eden birçok kişi bulunuyor. Yeni Huawei Share ile sunulan ve oldukça beğenilen bir özellik olan ekran paylaşımı çok kolay bir şekilde yapılabiliyor. Telefon ekranını bilgisayarlarında görmek isteyen kişiler, çoklu ekran paylaşımı özelliğini kullanabiliyor.

Çoklu Ekran Paylaşımı Nedir?

Uzun yıllardır akıllı telefonlar ile bilgisayarlar arasında farklı dosya paylaşımları yapılabiliyor. Eski bir teknoloji olan dosya paylaşımını önemli ölçüde ileri götüren çoklu ekran paylaşımı teknolojisi, Huawei Share ile kullanıcılara sunuluyor. Farklı işletim sistemiyle çalışan cihazların birbirine bağlanması sağlayan ekran paylaşımı özelliği kolay bir şekilde kullanılabiliyor.

İlgili Makaleler

Huawei Share Çoklu Ekran Paylaşımı Nasıl Kullanılır?

Huawei akıllı telefonunu kullanarak ekran paylaşımı yapmak isteyen kullanıcıların izlemesi gereken bazı adımlar bulunuyor. Huawei Share ne demek? Huawei Share, Huawei cihazlarla bilgisayarlar ekran paylaşımı yapılmasına olanak sağlıyor. Masaüstü veya laptoplar ile yapılabilecek çoklu ekran paylaşımı için kullanılabilecek bilgisayarın bluetooth özelliğinin olması gerekiyor.

Huawei Share çoklu ekran paylaşımı şu şekilde yapılabilir;

  • Bilgisayar üzerinden PC Manager isimli uygulamanın açılması gerekiyor.
  • Uygulama açıldıktan sonra bluetooth kapsamasındaki Huawei cihazı bulunuyor.
  • Telefonlara gelen bildirimin onaylanmasının ardından ekran paylaşımı yapılabiliyor.

Belirtilen adımları gerçekleştiren kişiler, telefonun ekranını bilgisayar ekranında görebiliyor. Huawei Share bilgisayara bağlanmıyor sorunu yaşayan kişiler bluetooth ayarlarını kontrol etmelidir.

Huawei Share ile Çoklu Ekran Paylaşımı
Huawei Share ile Çoklu Ekran Paylaşımı

Huawei Share İşlevleri

Huawei markasının en yeni teknolojilerinden biri olan Share uygulamasıyla birçok işlem yapılabiliyor. Sürükle ve bırak özelliği ile bilgisayarlar ve telefonlar arasındaki dosya paylaşımı yapılabiliyor.

Özellikle; fotoğraf, sunum dosyası ve belge gibi dosyalar çok kısa süreler içinde cihazlar arasında paylaşılabiliyor. Huawei Share bilgisayar ve telefon arasındaki tüm dosya paylaşımları için kullanılabiliyor.

Huawei Share Avantajları

Huawei marka mobil cihazı olan kişiler, Share uygulamasıyla rahat ve hızlı bir şekilde cihazlar arasındaki dosya ve bilgi paylaşımını yapabiliyor. İsteyen kullanıcılar, kopyala ve yapıştır özelliğini kullanarak büyük avantaj elde edebiliyor. Uygulama, Huawei Share destekleyen cihazlar ile birlikte güvenli ve sorunsuz bir şekilde kullanılabiliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status