Sosyal Medya

Facebook Tema Rengi Nasıl Değiştirilir?

Facebook belirli bir yaşın üzerinde olan herkesin kayıt olabildiği ve düşüncelerini paylaşabildiği platformların başında geliyor. 2004 yılında kurulan Facebook kullanıcılarına her geçen sürede yeni özellikler sunsa da kullanıcıların birçoğu facebook tema rengi nasıl değiştirilir? Sorusunun cevabını arıyor. Facebook kuruluşundan bu yana sürekli mavi bir ara yüz kullanıyor. Bu mavi ara yüz rengini kullanmasında Facebook firmasının son dönemde değişikliğe gideceği söylense de bu değişikliği beklemeden de ara yüz rengini değiştirebilirsiniz. Oldukça kolay olan bu renk ve tema değişiklikleri için herhangi bir ücret ödemenize de gerek kalmıyor.

Eklentiyle Değiştirme

Facebook hesabınızın renklerini değiştirmek için Google Chrome uygulamasına bazı eklentiler yüklemelisiniz.

  • Chrome sekmelerinin üst kısmında uygulamalar kısmına tıklamanızın ardından uzantıyı yükleyeceğiniz sayfa açılacaktır.
  • Ya da değişikliği https://chrome.google.com/webstore/detail/color-changer-for-faceboo/imbipeaafjfkpejeajkgogladomdkbil sekmesine tıklayarak da yapabilirsiniz.
  • Açılan sekmeden indireceğiniz eklentiyi inmesinin ardından kurup tarayıcınıza eklemenizin ardından Facebook sayfanızı açarak değişiklikleri yapabilirsiniz.
  • Bu aşamada adres çubuğunda yer alan mavi renkteki C simgesine tıklayarak sayfanızın rengini ve arka planlarını istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz.

Bu yöntemi kullanarak sizler de kolayca facebook tema rengini değiştirme işlemini yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status