İncelemeİnternetSosyal Medya

Facebook Profil Fotoğrafı Saydam Türk Bayrağı Nasıl Yapılır?

Son günlerde birçok sosyal medya kullanıcısının profil fotoğrafı Türk bayrağı efektli olarak görülüyor. Bunun için profil fotoğrafınıza T​ürk bayrağı efekti koymanız yeterli. Peki, Facebook Profil Fotoğrafı Saydam Türk Bayrağı Nasıl Yapılır?

Öncelikle Facebook için yeni bir profil fotoğrafı hazırlamanız gerekiyor. Ardından Facebook’ta ki bayrak efektini kullanın. Daha sonra fotoğrafı profil olarak kaydedin. Tüm bu işlemlerin ardından sizin de profil fotoğrafınız, Türk bayrağı efektli olur. Bu işlem yalnızca Facebook platformu üzerinden yapılır.

Son güncelleme ile Facebook’a gelen bu özelliği ise birçok kullanıcı kullanmakta ve profil fotoğrafını bayrak görüntülü yapmaktadır. Bu fotoğrafta hem profiliniz, hem de Türk bayrağı yansımalı olarak görünür.

Facebook’ta Saydam Türk Bayrağı Efekti Nasıl Yapılır?

Yaşanan terör ve katliam olaylarından ötürü birçok sayıda Türk, destek amaçlı profil fotoğrafını sosyal medyada, Türk bayrağı görünümlü yapmaktadır. Karşımıza çıkan bu profil fotoğraflarının yapımı ise oldukça basittir. Türk bayrağı efekti için Facebook, geçtiğimiz günlerde bir güncelleme yapmıştır. Artık profil fotoğraflarına kolay bir işlem ile bayrak görüntüsü verilebiliyor. Bu bayrak efektlerinin arasında Türk bayrağı efekti de bulunmaktadır.

Profil fotoğrafınızı Türk bayrağı efektli yapmak istiyorsanız, yeni güncelleme ile kolay bir işlem ile yapabilirsiniz. Dilerseniz, fotoğrafı bayrak efektli yaptıktan sonra indirme işlemi ile bilgisayarınızda da görüntüleyebilirsiniz. Bununla birlikte fotoğrafı indirdikten sonra başka sosyal medya platformlarında da paylaşabilirsiniz.

Facebook Profil Fotoğrafı Türk Bayrağı Görünümü

Facebook, milyonlarca kullanıcısı bulunan büyük bir platformdur. Birçok sayıda kullanıcısı bulunan Facebook’ta aynı zamanda farklı farklı özellikler de bulunmaktadır.

Bu özellliklerden biri de Türk bayrağı efektidir. Türk bayrağı efekti ile sizde fotoğrafınıza saydam bir görünüm kazandırmak istiyorsanız, bunun için Facebook platformunu kullanabilirsiniz. Son güncelleme ile yapılan bu işlemle ülkenize destek olabilir, teröre karşı durabilirsiniz.

Facebook fotoğrafınızı saydam Türk bayrağı görüntülü yapmak için ise Facebook “profili düzenle” seçeneğinden tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Facebook’ta bu işlemi yaptıktan sonra fotoğrafınız Türk bayrağı efektli olarak ana sayfanızda da paylaşılır. Yalnızca profil fotoğrafınızı yenilemeniz ve bayrak efekti işlemini yapmanız yeterlidir.

Bununla birlikte bu özelliği isterseniz Facebook kapak fotoğrafınızda da kullanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status