İncelemeTeknoloji

En İyi Akıllı Çocuk Saatleri

Çocuklar için en iyi akıllı saatler

Çocuklar için alınan akıllı saatler, son yıllarda güvenlik önlemi amacıyla da alınmaktadır. Durum böyle olunca en iyi akıllı çocuk saatleri araştırması yapılmaktadır. En iyi akıllı çocuk saatleri listemizde yer verdiğimiz ürünler, her bütçeye uygun olan ürünlerdir. Ucuz ve pahalı akıllı çocuk saatleri paylaştık. İşte çocuklar için en iyi akıllı saatler;

Akıllı saatler hakkında daha fazla bilgi edinmek için Akıllı Saat Nedir, En İyi Akıllı Saatler ve Özellikleri Nelerdir? yazımızı okumadan geçmeyin!

En İyi Akıllı Çocuk Saatleri

VTech Kidizoom Smartwatch DX

En pahalı akıllı saatler arasında olan VTech Kidizoom Smartwatch DX ile başlayalım. Bu ürün, birçok farklı kordon rengi ile karşımıza çıkmaktadır. Belirli dönemlerde 1.000 TL civarında satılan VTech Kidizoom Smartwatch DX, şu an ortalama 1.800 TL civarında satılmaktadır. Dokunmatik ve 1.44 inç büyüklüğündeki ekran, çocuklar için yeterli olmaktadır. 240p video kaydedebilen bu saat, 0.3 MP kamera barındırmaktadır.

Ailelerin en çok şikayetçi olduğu konulardan biri olan su geçirme, bu saatte yoktur. Suya dayanıklılık garantisi veren marka, anlık takip, alarm, takvim, saat ve geri sayım aracı gibi uygulamaları saate eklemiştir. Hem Windows hem de Mac ile kullanabilen bu saat, çocuklar için tercih edilebilecek en iyi saatlerden biridir.

TCL Alcatel Movetime MT40X

1.3 inç ekrana sahip olan TCL Alcatel Movetime MT40X, dokunmatik 2D ekran sahibidir. Mavi ve pembe renkleri ile satılan bu saat, değiştirilebilir kordon’a sahiptir. Kamera, mikrofon, hoparlör, toza dayanıklılık, suya dayanıklılık ve 256 MB RAM, cihazın özellikleri arasında yer almaktadır.

TCL Alcatel Movetime MT40X akıllı çocuk saati
TCL Alcatel Movetime MT40X akıllı çocuk saati

Güvenlik için alınabilecek en iyi akıllı çocuk saati modelidir. Acil durum aramaları, alarm, izleme, güvenli bölge, güvenli rehber, mesafe ölçer, uzaktan izleme, navigasyon, saat gösterimi, sesli mesaj, grup yazışması ve geriye dönük takip gibi özellikleri, TCL Alcatel Movetime MT40X’i ön plana çıkarmaktadır. Bu sayede çocuğunuzu istediğiniz zaman izleyebilirsiniz. SIM kart takılabilen bu saat, hem GPS hem de Wi-Fi barındırmaktadır.

TCL Alcatel Movetime MT40X fiyatı ortalama 900 TL’dir.

Elari FixiTime 3

Dokunmatik IPS ekran sahibi olan Elari FixiTime 3, 665 TL fiyat ortalaması ile satılmaktadır. SIM kart takılabilmekte ve Wi-Fi bağlantısı sağlanabilmektedir. Konum bilgisinin paylaşılabildiği  bu cihaz, kamera, hoparlör, mikrofon, toza dayanıklılık, suya dayanıklılık ve 4 MB RAM gibi özellikler barındırmaktadır.

Elari FixiTime 3, uzaktan izleme ve dinleme özellikleri ile çocuk güvenliği açısından güven sağlamakadır. Aynı zamanda acil durum araması, alarm, güvenli bölge, güvenilir rehber ve sesli mesaj özellikleri yer alan akıllı çocuk saati, fiyat performans ürünüdür.

Reeder KIDdo

Reeder KIDdo akıllı saat
Reeder KIDdo akıllı saat

Birçok renk seçeneği olan bu ürün, 400 TL ile 500 TL aralığında satılmaktadır. 64 MB RAM ve 64 MB dahili depolama gibi özellikler, marka tarafından sunulmaktadır. Bunlar dışında mikrofon, kamera, hoparlör, suya dayanıklılık ve toza dayanıklılık gibi özellikler barındıran Reeder KIDdo, SIM desteği ile karşımıza çıkmaktadır. Saat, hem iOS hem de Android ile uyumlu çalışmaktadır.

Güvenlik için güvenli bölge, geriye dönük takip, güvenli rehber, konum bilgisi paylaşma, uzaktan izleme ve sesli mesaj gibi özelliklerin yer aldığı bu saat, en uygun akıllı çocuk saatleri modellerinden biridir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status