Genelİncelemeİnternet

Bedava Hosting Veren Siteler 2020

Ücretsiz hosting veren siteler 2020, Bedava Hosting Veren Siteler 2020, Bedava Hosting Veren Firmalar

Bedava hosting veren siteler, hem kendi tanıtımlarını yapmak hem de müşteri toplamak amacıyla bu hizmeti sunmaktadır. Ücretsiz bir hizmetten çok fazla performans beklememeniz gerektiğini de söyleyelim. Genellikle tüm firmalar, bedava sundukları hosting hizmetinde hemen hemen aynı özellikleri sunmaktadır. Ücretsiz hosting veren siteler hazırlık amaçlı projeleriniz için sizlere güzel bir alternatif sunuyor.

Çeşitli script denemeleri yapmak isteyen ya da yazılımla ilgili denemeler yapmak isteyen kişiler, ücretsiz hosting’e yönelmektedir. Hem ülkemizde hem de yurtdışında bedava hosting veren birçok firma bulunmaktadır. Gelin, hep beraber bedava hosting veren siteler 2020 de hangileri birlikte inceleyelim.

Ücretsiz Domain Nasıl Alınır ? isimli yazımızı okuyarak nasıl ücretsiz domain, bedava alan adı alabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Bedava Hosting Veren Siteler 2020, Bedava Hosting Veren Firmalar
Bedava Hosting Veren Siteler 2020, Bedava Hosting Veren Firmalar

Bedava Hosting Veren Siteler 2020

Hostinger

İlk olarak Türkiye dahil birçok ülkede hizmet veren bir firma ile başlayalım. Hostinger, ücretsiz hosting veren siteler arasında yer almaktadır. Herhangi bir ücret talep etmeyen hosting firması, birçok özelliği kısıtlamakta ve bu şekilde sunmaktadır. Paket özellikleri ise şu şekilde:

– 300 MB Disk Alanı
– 3 GB Trafik
– 2 Web Sitesi Barındırma
– Otomatik Kurulum
– Aylık Yedekleme
– %99.9 Uptime Garantisi
– Standart İşlemci ve Optimize Edilmiş WordPress

Host Poco Ücretsiz Hosting

Bu firma, birçok firma gibi ücretsiz hosting sunmaktadır fakat bir şart aramaktadır. Bu şart; yeni alan adı kaydı ya da transferidir. Bu noktada ücret ödemeniz gerekmektedir ama bu özelliği faydanıza olacak şekilde kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken; en ucuz alan adı uzantısını satın almak. $0.01 karşılığında alan adı kaydı yapabildiğiniz için bu sayede neredeyse bedava olmaktadır.

Bunun dışında ücretsiz alt alan adı hizmetinden yararlanabilir ve alan adı için para ödemeden hosting kullanabilirsiniz.

– 200 MB Disk Alanı
– 200 MB Trafik
– 2 E-Posta
– cPanel
– 1 MySQL Database
– 1 Ücretsiz SSL

Ücretsiz Hosting
Ücretsiz Hosting Veren Siteler

Googie Host Bedava Hosting

Host Poco ile aynı taktiği  uygulayabileceğiniz bu hosting firması, diğer firmalara göre daha fazla performans sunmaktadır. Ücretsiz hosting veren siteler 2020 seçenekleri arasında Googie Host iyi bir alternatif. Özellikler şu şekilde:

– 1 GB Disk Alanı
– Sınırsız Trafik
– 2 E-Posta
– 2 FTP Hesabı
– Güvenilir Yedekleme

Poyraz Hosting Bedava Hosting

– 500 MB Disk Alanı
– 10 GB Trafik
– 1 Adet Veritabanı ve E-Posta

Poyraz Hosting, ücretsiz hosting sunmakta fakat bir şart koymaktadır. Bu şart, diğer firmalarda olduğu gibi alan adı kaydı ya da transferidir. Bunu yapabilir ya da ücretsiz alt alan adı uzantılarını kullanabilirsiniz. Ücretsiz satın alabileceğiniz uzantılar; .TR.HT, .COM.TR.HT ve .NET.TR.HT’dir. Örneğin; Teknolozi.com.tr.ht şeklinde alan adı kaydı yapabilir ve ücretsiz hosting kullanabilirsiniz.

Ücretli Hosting Firmaları

Ücretsiz hosting firmaları ile web site hazırlık ya da projelerini oluşturup, ardından ücretli hosting siteleri sayesinde daha profesyonel bir site barındırma yöntemi kullanabilirler. En çok tercih edilen ve ücretli hosting sunan siteler ise aşağıdaki şekilde özetlenebilir:

– Godaddy
– Hostinger
– Veridyen
– Güzel Hosting

Instagram’dan Nasıl Para Kazanılır sorusunun cevabı ve internetten Para Kazanabileceğiniz 13 Yöntem hangileri tüm detayları için okumadan geçmeyin!

Yukarıda tanıttığımız bedava hosting veren filrmalar, deneme ya da proje amaçlı kuracağınız ve hosting için ücret ödemeden web sitenizi barındıracağınız hosting paketleri sunuyor. Bedava hosting veren siteler 2020 ya da ücretsiz hosting veren siteler 2020 nelerdir diye merak eden ziyaretçilerimiz bu hosting firmaları ile ücretsiz hosting alabilirler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status