Film & Diziİnceleme

2019’da Netflix’te Yayınlanacak Diziler

Hiç kuşkusuz son zamanlarda hepimizi ekran başına kitleyen platform Netflix. 2019’da Netflix’te yayınlanacak diziler oldukça merak konusu. Netflix’ten dizi izlemeyen, takip etmeyen yok denecek kadar az. Bakalım 2019’da Nisan ayı itibari ile hangi diziler başlıyor hangilerinin yeni sezonu bizlerle buluşuyor.

*Jinn: Netflix’in ilk arap dizisi olacak dizinin kesin yayın tarihi bilinmiyor. Neredeyse kadrosunun tamamı gençlerden oluşan dizinin türü; korku-gerilim. İlk görüşte aşık olup genç bir erkek bedeninde görünen cini serbest bırakarak dünyaya karanlığı salan bir kızın hikayesi anlatılıyor.

İlgili Makaleler

*V-Wars: Yine bir vampir dizisi ve yine Ian Somerhalder! Kendisini ‘The Vampire Diares’ta izleyip çok sevmiştik. Bu kez de bilinmeyen bir hastalığın insanları vampire çevirdiği bir dizide izleyeceğiz. Henüz yayın tarihi belli olmayan dizinin şimdiden oluşmuş bir kitlesi olduğu aşikâr.

*Aj and Queen: Bir drag queen olan Ruby Red’in ilginç ve komik hayatını anlatan bir dizi. Oldukça ilginç karakterler bir araya getirilmiş. Dizi de Ruby Red’e RuPaul hayat veriyor. İzleyiciler için şimdiden merak konusu olan dizi için henüz bir yayın tarihi belirlenmedi sadece 2019 içerisinde bizlerle buluşacağını biliyoruz.

*Stranger Things: İlk sezonu 2016’da yayınlanan dizi, Netflix’in en sevilen projelerinden biri oldu ve üçüncü sezonuyla birlikte sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Kasabada küçük bir çocuğun kaybolması ve Eleven isimli yeni bir çocuğun ortaya çıkması ile olayların geliştiği dizi 4 Temmuz’da bizlerle olacak. Yeni sezon teaserının sonunda yazan ‘bir yaz her şeyi değiştirir’ cümlesi oldukça merak uyandırıcı.

*The Rain: Oldukça merak edilen dizi hayranlarını daha fazla üzmüyor ve 2019’da 2. sezonuyla bizlerle buluşuyor. Kısaca anlatmak gerekirse Simone liderliğinde kurtulan gençlerin karantina bölgesine dönüşlerini izleyeceğimiz bu sezonda Rasmus ağır ve bulaşıcı bir virüs taşıyordu. Martin ise ağır yaralı. Grup içerisinde ağır bölünmeler yaşanmaya başlanıyor bu esnada bilim insanları da üsse sığınmaya çalışarak virüse karşı antikor üretmeye çalışmaktadırlar. Hem Rasmus’u ve kendilerini kurtarmaya çalışan, hem de Apollon’un planlarını suya düşürmeye çalışan ekip zamana karşı mücadele etmeye yeni sezonda da devam ediyorlar. Virüs gitgide kötüleşir, doğa çığrından çıkarken ekibin sadakati, dostluğu, bağlılığı günden güne artıyor. Yeni sezon 17 Mayıs’ta Netflix’te.

*The Sociaty: Netflix sınırlarını zorlamaya devam ediyor.Fragmanı izleyen herkes ‘Sineklerin Tanrısı’ından esintileri dizide görebiliyor.Gizemli bir gençlik dizisi 10 Mayıs itibari ile bizlerle olacak. Dizide bir sabah ailelerinden tamamen arınmış şekilde bambaşka bir New England’da kendilerini bulan gençleri konu alıyor. Önce özgürlükle başı dönen gençler sonrasında toplumu yeni baştan inşa ederken her bir kavramla adeta baştan tanışıyorlar. Gerilim ve maceranın buluştuğu dizi oldukça sevilecek gibi duruyor.

*La Casa De Papel: Büyük Soygun Bitmedi! Yayınlandığı günden beri gerek karakterleri, gerekse müziğiyle herkesi ekranları kitleyen dizi üçüncü sezonu ile 19 Mayıs’ta ekranlarda. Sezon bitiminde bütün ekip tatile çıkmıştı şimdi ise tatilde yaşanan maceraları ve kimbilir belki tekrar bir araya gelişlerini izleyeceğiz.

*Atiye: Netflix ‘Hakan Muhafız’ dan sonra yeni bir Türk dizine daha imza atıyor. Çekimleri geçtiğimiz ay başlayan dizide Beren Saat, Mehmet Günsur, Melisa Şenolsun, Metin Akdülger, Civan Canova gibi isimler rol alıyor. Dizi Göbeklitepe’yi merkez alıyor ve Beren Saat Atiye isimli süper güçleri olan bir kadını canlandırıyor. Dizinin 2019 yılı içerinde bizlerle buluşması planlanıyor.

*Hakan Muhafız: 2019’da ilk sezonunu izlediğimiz dizi hiç zaman kaybetmen yine aynı sene içerisinde ikinci sezonunu da bizlere sunacak. Çağatay Ulusoy’un Hakan isminde özel güçleri olan bir İstanbul Muhafızını oynadığı dizide Okan Yalabık, Hazar Ergüçlü, Ayça Ayşin Turan gibi ünlü isimler de kendisine eşlik ediyor.

*Raising Dion: Küçük yaşlarda özel güçlerinin farkına varan Mike Dion ve babası öldüğü için onun süper güçlerini saklamaya, onu korumaya çalışan annesinin hikayesini anlatan dizi. Hem fantastik hem dram türündeki dizinin aslında 2018’de yayınlanması bekleniyordu fakat 2019 olarak yeniden ilan edildi. Bu orijinal diziyi merak edenler olarak beklemeye devam ediyoruz.

*The Central Park Five: Başrolünde Vera Farmiga’yı gördüğümüz mini dizi Central Park davası esnasında Amerikan Hukuk sisteminin çöküşünü ele alıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status